Nitroděložní tělísko po dvou sekcích

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1837
30.9.21 21:51

Nitroděložní tělísko po dvou sekcích

Dobrý večer, dnes na kontrole po šestinedělí jsme se s lékařem bavili, že bych měla zájem o tělísko. Bohužel, se moc netváří na to, že jsem po císařských řezech, že jej spíše nedoporučuje. Máte některá po dvou císařakých řezech a bez problémů máte tělísko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1398
30.9.21 21:59

Jsem taky po dvou sekcích, s doktorem jsem to řešila a neviděl v tom žádný problém. Zatím jsem se tedy neodhodlala, ale taky je víceméně v plánu. A chtěla bys to hormonální nebo nehormonální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27119
30.9.21 22:06

Mě ho Dr. po dvou sekcích nabízela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
30.9.21 22:09

@Alushka.S to ještě nevím 100% možná spíše nehormonální, teď jsem si nechala napsat HA, že počkáme půl roku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
30.9.21 22:09

@Svistice asi doktor od doktora

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25149
30.9.21 22:10

Po dvou nevím, po jedné ho mají ženy zcela běžně…Tak nevím, v čem by měl být takový rozdíl…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
30.9.21 22:11

Měla jsem a sloužilo celkem dobre. Po 2.sc jsem neplánovaně otěhotněla a při miniinterupci mi tělísko ( tedy Mirenu) muj lékař zavedl. Sám mi to doporučoval. Bylo to asi rok po sekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
30.9.21 22:14

Možná se netvářil, že by to bylo takto brzy po té druhé sekci? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
30.9.21 22:14

@pe-terka říkal, kvůli případným srůstům a jizvě na děloze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
30.9.21 22:16

@Bubllenka no sám se mě ptal na antikoncepci dneska a řekl mi, že mám dvě možnosti tělísko a HA. a když jsem se ptala na tělísko, tak nejdříve po 8 týdnech a musí být stěry.. ale jinak nevím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
30.9.21 22:26
@Sallema píše:
@Bubllenka no sám se mě ptal na antikoncepci dneska a řekl mi, že mám dvě možnosti tělísko a HA. a když jsem se ptala na tělísko, tak nejdříve po 8 týdnech a musí být stěry.. ale jinak nevím..

Tak jsi to podle me udelala dobre, na 6 mesicu ha a pak se uvidi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25149
30.9.21 22:27
@Sallema píše:
@pe-terka říkal, kvůli případným srůstům a jizvě na děloze.

tak počkej, až se pořádně zhojíš…Srůsty se nedělají donekonečna…Možná má strach v době hojení po operaci z případného zánětu z tělíska, to by se dalo chápat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3519
1.10.21 13:23

Měla sem po prvním SC, chtěla sem hned a pan Dr říkal, že nejdřív po půl roce skrz jizvu. No a skrz čekání na MS se nakonec tělísko dávalo ve 2 letech dcery 😀 Otěhotněla sem s ním a porod taky SC. Kojím a tak zatím mám prášky pro kojící, pak bycj šla ale zase do tělíska 🙋🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
1.10.21 15:16

@Bubllenka Taky si říkám, že to bude lepší řešení. :)
Děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat