Nitroděložní tělísko po porodu pro x proti

Anonymní
16.2.20 07:56

Nitroděložní tělísko po porodu pro x proti

Zdravím, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s nitroděložním tělískem po porodu, jaké to má své pro a proti. Jestli hormonální nebo nehormonální. Jaké jste si nechali zavést vy a jaká je šance na otěhotnění. Na kolik let jste si nechali tělísko zavést a kolik vás to stálo? :D

Za týden mám termín a začínám uvažovat co potom, prášky už brát nechci (brala jsem před těhu a ztratila jsem chuť na sex, celkově se mi to nelíbilo a měla jsem s tím jen problémy), s kondomem nebo přerušovanou souloží nikdy nevíte, injekce taky ne. Tak bych se chtěla zeptat na vaše názory na nitroděložní tělíska. :D

Moc děkuji za odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3345
16.2.20 08:35

Mam mirenu. Stala me 5500. Ja jsem max. spokojena. mam ji vice nez rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2836
16.2.20 08:53

Měla jsem mirenu, cena kolem 5000,mela jsem ji 4,5 roku, pak jsme chtěli další dítě. Neměla jsem vůbec MS, žádné bolesti ani nic, ale prakticky jsem ztratila chuť na sex. Takže už ji znova zavádět nebudu, chráníme se jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7523
16.2.20 09:04

Já do něj nešla. U hormonálního si často ženy stěžují, že ztratí chuť na sex, u nehormonálního je extrémně silná a dlouhá MS. Navíc vyšší riziko otěhotnění. Já mám antikoncepční kroužek a chuť na sex taky klesla :nevim: přemýšlím nad sterilizací

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3424
16.2.20 11:00

Po druhém porodu jsem měla nehormonalni, to už nechci, MS byla dlouhá, silná, častá a bolestiva. Teď po třetím porodu mám mirenu a zatím teda taky nic moc. Chuť na sex odešla neznámo kam (ale to může být taky 3 malými nespicimi dětmi :) ) a pořád spinim. Je to se teprve měsíc a půl, ale bez vložky se neobejdu ani vteřinu. Tak čekám, jestli si sedne nebo to byly vyhozené peníze. KazdopadKaždopádně je to velmi spolehlivá a velmi pohodlná antikoncepce, takže se jí úplně zbavovat nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
16.2.20 13:14

Dva roky po porodu zavedeno nehormonalni ( cekalo se skrz CS a pak na prichod ms ) na dobu 5 let. Cena 1500,– a absolutne bez potizi. Po 4 letech sem otehotnela, telisko Dr vyndal a ted sem zacala 21 tt. Po porodu chci zase telisko a budu asi menit casteji. Na 3 dite uz nemam vek :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
16.2.20 15:07

Díky moc za tenhle dotaz, připojuji se pod něj, jelikož mě tohle hodně zajímá.
Mám totiž po porodu problém s nízkohormonální HA a normální brát nemůžu, takže začínám zvažovat tělísko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 10:30

Tělíčko jaké zvolit

Ahoj maminky potřebovala bych poradit jaké tělísko zvolit 7mesicu po porodu stále kojim a ještě budu určitě kojit znáte a jestli máte zkušenost s některým které mohu mít v tomto období a nejlépe tak do 3000

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
17.2.20 10:36

Před porody jsem brala 13 let prášky..
po porodu jsem prášky nechtěla..vyjde to moc draho na to kolik sexu je třeba ten první, dva roky:o))), takže jsem šla do mireny. Stála kolem 6000, pul roku jsem špinila, a ted už ho mám pátý rok ( v září jdu na výměnu )…a spokojenost největší..hlavně žádná ms, nesnáším to, takže budu mít mirenu asi až do přechodu:o)) i když jsem uvažovala i nad sterilizací ( případně sterilizací chlapa )..to je ještě v jednání ( ale když tak teda za těch dalších pět let - ted si dám mirenu ještě jednou a pak už uvidím)
nehormonální tělísko jsem nechtěla..je u něho MS ( někdy i delší než bez ) a hlavně je větší procento přes něho otěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
20.2.20 22:33

Tělísko jsem měla na 3 roky po vytažení jsem v pohodě otěhotněla (během 2 měsícu jsem byla v tom). Po porodu jsem si opět nechala zavést tělísko na 3 roky. Obě hormonální. Je to super, zdravější než brát prášky a bez starostí. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
20.2.20 23:04

Taky nad nim uvazuji :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 12:11
@Šerri píše:
Tělísko jsem měla na 3 roky po vytažení jsem v pohodě otěhotněla (během 2 měsícu jsem byla v tom). Po porodu jsem si opět nechala zavést tělísko na 3 roky. Obě hormonální. Je to super, zdravější než brát prášky a bez starostí. :)

Můžu se zeptat na značku? Také jsem chtěla na 3 roky, ale nikde nemůžu dohledat hormonální všude jsou jen nehormonální a tam je větší riziko otěhotnění.

• Nahlásit
  • Citovat
32998
22.2.20 12:33
@Anonymní píše:
Můžu se zeptat na značku? Také jsem chtěla na 3 roky, ale nikde nemůžu dohledat hormonální všude jsou jen nehormonální a tam je větší riziko otěhotnění.

Levosert se dava na tri roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
22.2.20 14:12
@Anonymní píše:

Mam a měla jsem tělísko zn. Jaydess

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 18:04

@smurfka @Šerri děkuji :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu