Nitroděložní tělísko se stříbrem za 1200

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wiwinka
Kecalka 354 příspěvků 03.06.14 12:52
Nitroděložní tělísko se stříbrem za 1200

Ahoj, dnes jsem byla na gynekologii a doktor mi zavedl nitroděložní tělísko se stříbrem za 1200, nevím přesně od jaké je to značky, doktor mi to neřekl, ale chtěla jsem se zeptat, zda s tím má některá z vás nějaké zkušenosti. Nevím jestli jsem v něčem omezená, nevím zda se s manželem můžeme milovat a nebo počkat než se tělísko usadí. Vedlejší účinky jsem nějaké našla na internetu, ale nenašla jsem přímo diskuzi na toto tělísko které mám já, pokud má někdo z vás zkušenosti s tímto tělískem, jsem s nimi, uvítám každou radu a zkušenost.

Díky Wiwi

Reakce:
mischelinka
Kelišová 6517 příspěvků 03.06.14 13:59

@wiwinka ahoj, radu ani zkušenost nemám, ale dovolím si mít dotaz na tebe… jak se tělísko zavádí? Bolí to? jak časově? A na jak dlouho to je? Nemám žádnou antikonc. a uvažuji o něčem podobném, jen nic z toho neznám

wiwinka
Kecalka 354 příspěvků 03.06.14 20:55

Ahoj, no zavádí se to přímo v ordinaci, jak přesně to ti nepovím, protože jsem tam neviděla, ale doktor použil zrcátko jako by dělal cytologii a to tělísko pokud se nepletu tam zavedl takovou tyčinkou, na ultrazvuku mi to ukazoval jak to do té dělohy zavádí, držela jsem si ultrazvuk na břiše sama a krásně jsem to na monitoru viděla. Nebolí to, je to nepříjemné, když se dostane do dělohy, ale je to spíš takový nepříjemný pocit, ale nebolí to. trvalo to chviličku, asi 10 minutek. Já to mám na 3 roky. Jsou různé druhy těchto tělísek, jsou bud hormonální nebo nehormonální, na 5 let nebo na 3 roky a taky od různých značek po různé ceny. bohužel ti neřeknu více zkušeností, protože je nemám a doufám, že se někdo ozve, kdo mi je dá. Pár článků o těchto tělískách jsem četla, ale je více druhů a já bych chtěla vědět zkušenosti s tímto co mám já. Doufám, že jsem ti alespoň trochu pomohla s tvým dotazem :-) Ale bohužel nejsem gynekolog, ten ví více. Měla jsem zkušenosti i s antikoncepcí, i s injekcemi a bohužel špatné, tak doufám, že toto bude lepší.

mischelinka
Kelišová 6517 příspěvků 03.06.14 21:06

@wiwinka děkuji za vyčerpávající info. Mě zajímala bolestivost (jsem posera) a finance

mischelinka
Kelišová 6517 příspěvků 03.06.14 21:06

Díky tobě už vím :mavam:

Váš příspěvek
Reklama