Nitroděložní tělísko- záněty, silná a bolestivá MS

30
11.1.21 10:52

Nitroděložní tělísko- záněty, silná a bolestivá MS

Zdravím ☺️,
Mám otázku, nikdy jsem netrpěla na záněty močových cest/ měchýře. Měla jsem ho předtím jednou v životě.. V říjnu jsem si nechala zavést nehormonální nitroděložní tělísko. Od té dobry se mi neustále vrací. První zánět hned ze začátku - antibiotika pak pár dní klid, o týden-2 později opět zánět byla jsem i v nemocnici, dali mi opět antibiotika a zase týden až 2 klid - poté znova - opět antibiotika tentokrát na 2 týdny. Teď taky 2-3 týdny klid a dneska mi to opět začalo. Taky mám díky tělísku velmi silnou a bolestivou MS. Myslíte, že to může být tělískem? Děkuji za odpovědi :palec: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43
11.1.21 11:08

Některé tělo bojuje proti cizímu předmětu… já si třeba tělískem zničila záda a trvalo to dva roky bolesti a cvičení než jsem se dala po vyndání dohromady… zánět močových cest má spíš bakteriální původ, myslím, že nejlepší by bylo udělat testy zdali v děloze není přítomnost bakterie, která zánět vyvolá, četla jsem kdysi, že jsou to mrchy a dokáží dlouho přežívat, pak stačí výtok a šup jsou v močové trubici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
11.1.21 11:10

Jinak než se mi zánět rozjede, hodně mi pomáhá urinal akut koupíš všude v lékárně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.1.21 11:23

@Mibuna právě ten si taky kupuji a skoro vůbec mi nepomáhá :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2500
11.1.21 11:26

Ano, téměř jistě je to tělískem. Záněty jsou časté komplikace nehormonálních tělísek, silná a bolestivá menstruace v podstatě jejich běžný vedlejší účinek. I z tohoto důvodu gynekologové raději svým pacientkám doporučují tělíska hormonální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.1.21 11:26

Ještě dodávám, že piji brusinkové čaje, pořádně se oblékám, před stykem se dojdu vymočit, po sexu jdu do sprchy. Každý večer před spaním piju blokurimu. Jo a mám nehormonální tělísko s tím, že jsem ještě nerodila.
Jsem už opravdu zoufalá :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2500
11.1.21 11:38
@Sobotka37 píše:
Ještě dodávám, že piji brusinkové čaje, pořádně se oblékám, před stykem se dojdu vymočit, po sexu jdu do sprchy. Každý večer před spaním piju blokurimu. Jo a mám nehormonální tělísko s tím, že jsem ještě nerodila.
Jsem už opravdu zoufalá :,(

Tak si ho nech vyndat. To je asi ta nejlepší věc, kterou můžeš v současné době udělat (i s ohledem na to, že jsi ještě nerodila a pravděpodobně budeš za pár let děti chtít). Řešit pak těhotenství se změnami v pánvy, které vznikly na podkladě zánětů, je asi to poslední, co chceš… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.1.21 11:41

@modravlocka asi to na to taky vidím.. I když můj gynekolog mě stále přemlouvá, ať si ho ještě nechám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2500
11.1.21 11:43

@Sobotka37 Promiň, ale gynekolog je příčetný? Už jen dát nerodivší ženě nehormonální tělísko, je prasárna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.1.21 11:48

@modravlocka no furt mi tluče do hlavy, že se to prý srovná, že ho mám chvilku :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2500
11.1.21 11:59
@Sobotka37 píše:
@modravlocka no furt mi tluče do hlavy, že se to prý srovná, že ho mám chvilku :zed:

No tak záleží, co je to chvilka. A pak také, jestli k němu máš důvěru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.1.21 12:04

@modravlocka tě je to 4 měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5562
11.1.21 14:54

Co máš za tělísko? Kamarádce nesedlo nějaké nehormonalni za 1500, teď má za 4800 kayleen nebo tak nějak, a nemůže si ho vynachválit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.1.21 16:10

@mackA159 mám nějaké to se zlatem (teď si nepamatuju název) či co na 3 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat