Nitrofurantoin v 9. měsíci těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 25.09.14 17:13
Nitrofurantoin v 9.mesici tehotenstvi

V moci mi byla nalezena bakterie a vzhledem k tomu, ze jsem alergicka na PNC, byla pry jedina moznost predepsat mi tyto atb. Termin porodu mam za 3 tydny. Kdybych to pry nelecila - zanet ledvin. V pribalovem letaku pisi, ze v poslednim trimestru se lek nesmi uzivat. Dnes me na to dr. upozornil, ze pry me budou urcite v lekarne strasit, ale prej se to prelecit musi a pribalovy letak je pry stary, pry ted cetl nejnovejsi studie, ktere dokazuji, ze je lek neskodny. Jsem z toho zmatena. Toho doktorka jsem dnes videla poprve v zivote, Mudr. PhD., velice sympaticky, vzdelany clovek. Ale prece jen mam strach, jenze stejne nic jineho asi nezbyva, co? Brala jste nektera tento lek v poslednim mesici tehu? Mam predepsano 1tbl 3× denne po dobu 1 tydne… Dekuji za odpovedi :kytka:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >