Nízká bazální teplota a přesto pozitivní test?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annie Kol.
Nováček 6 příspěvků 02.01.19 12:23
Nízká bazální teplota a přesto pozitivní test??

Zdravím snažilky, chtěla bych se zeptat. Minulý měsíc jsem si začala měřit bazální teplotu a měla jsem ukázkový graf, ale tento měsíc mám teplotu jako na houpačce (přikládám graf) 4 dny před očekávanou menstruací jsem si dělala předčasný test a byl negativní, ovšem mám už přes týden zpoždění, tak jsem si dělala další testy a ty jsou pozitivní.
Tak se chci zeptat jestli je možné, že jsem těhotná, ikdyž mám nízkou bazální teplotu, všude čtu, že má být vyšší než normálně a já mám někdy i nižší. Děkuji za radu

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11625 příspěvků 02.01.19 12:29

Ano, jsi těhotná

Panterkaaa
Kecalka 135 příspěvků 02.01.19 12:30

Ahoj, asi bych se už vyprdla na měření teploty a věřila testům, které jsou jasně pozitivní, takže gratuluji 8)

Annie Kol.
Nováček 6 příspěvků 02.01.19 12:46

Děkuju moc :blush: :heart: a kdy myslíte, že mám zavolat na gynekologii, teď to bude ještě brzy, že?
 Děkuju

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 02.01.19 13:25

Zavolat muzes hned,ale oni Te stejne objednaji az tak na sedmy tyden,aby bylo neco videt ;)

Annie Kol.
Nováček 6 příspěvků 02.01.19 13:35

Super, děkuji moc :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >