Nízká bazální teplota x pozitivní ovu test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
quanavera
Kecalka 427 příspěvků 08.11.14 10:14
nizka bazalni teplota x pozitivni ovu test

Ahoj, prosim o radu, mam cyklus 28 dni, ovulace podle testů proběhla 14 dc, první měsíc merim bazální teplotu ale tak plus mínus 3 hodiny jinak zásady dodrzuju, vcera jsem brzo ráno namerila 36,2 a pote dělala v 6 večer ovu test a byl pozitivni a dnes teplota stále stejna, nechápu, teplota by se s ovulaci měla už zvyšovat ne?

Reakce:
Alned
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 08.11.14 10:18

@quanavera Pozit.ovulační test neznamená, že je ovulace v ten den, ale že ovulace nastane do 12-48hod.Je to v návodu ovulačních testů ;) A 3hod. v meření BT dělá pořádný rozdíl, aspon teda mě. Ovulku ti potvrdí, až 3 vyšší teploty po předchzích 6 nižších :-)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 10:21
@quanavera píše:
Ahoj, prosim o radu, mam cyklus 28 dni, ovulace podle testů proběhla 14 dc, první měsíc merim bazální teplotu ale tak plus mínus 3 hodiny jinak zásady dodrzuju, vcera jsem brzo ráno namerila 36,2 a pote dělala v 6 večer ovu test a byl pozitivni a dnes teplota stále stejna, nechápu, teplota by se s ovulaci měla už zvyšovat ne?

a co třebas zohlednit taky to zda mas spravnej övulacni hlen? 8)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45337 příspěvků 08.11.14 10:38

Zcela idealni stav (ktery zdaleka kazdy nema) je pozitivni ovulacni test - den-dva pote nastava ovulace a den (dva) po ovulaci) se zvysi teplota.
Takze pri pozitivnim testu ve ctvrtek bych zvyseni teploty ocekavala nejdriv v sobotu, ale klidne az v nedeli.

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 08.11.14 11:27
@ugluk píše:
Zcela idealni stav (ktery zdaleka kazdy nema) je pozitivni ovulacni test - den-dva pote nastava ovulace a den (dva) po ovulaci) se zvysi teplota.
Takze pri pozitivnim testu ve ctvrtek bych zvyseni teploty ocekavala nejdriv v sobotu, ale klidne az v nedeli.

Dva dny urcite ne, po probehle ovulaci teplota stoupa okamzite, takze hned dalsi den je zvysena a znamena to, ze predchozi den ovulace probehla.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45337 příspěvků 08.11.14 13:52

@Klementyna no, ja uz si u BT netroufam rict se 100% jistotou nic, ano, v naproste vetsine pripadu se to projevi den pote, ale videla uz jsem i par „zpozdenych“ grafu, popripade je ten narust tak pozvolny, ze to nemusi byt na prvni pohled zretelne.
Spis bych teda v pripade zakladatelky videla, ze pri pozitivnim testu ve ctvrtek vecer muze s prehledem ovulovat az dnes.

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 08.11.14 13:58

@ugluk Ano, to rozhodne :palec:

Kiki24042014
Kecalka 397 příspěvků 20.07.16 09:27

Ahoj holky, tak se taky připojím..
v sobotu byla bazální teplota 36 + pozitivní ovu test ( digitální ) zkusila jsem ho schválně po necelých 48 hodinách znovu a už byl negativní. Bazální teplota se ale drží nízko kolem 36,2-36,3 - tak nevím co si o tom myslet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >