Nízká BTpo ovulaci?

Anonymní
2.8.13 08:42

nízká BTpo ovulce?

Je možné aby proběhla ovulka i přesto že teploty stále klesají?
případně jak vypadají vaše BT křivky po prokázaných dvou ovulkách v cyklu?

Jelikož jsem léčena clostilem tak jedna ovu mi podle dr. vycházela na 17DC z prav. vaječníku, pak kontrola 20DC a na lev. vaječníku 13mm folikul. Měla jsem vyčkat pár dní než proběhne druhá ovulka. Dneska jsem 28DC a konečně mě nebolí podbřišek.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11503
2.8.13 09:17

Mě teplota po ovulaci taky nelezla nahoru, měřila jsem ji jen chvilku, čekala jsem ukázkové grafy jako před druhým snažením a ono nic. Tak jsem taky zakládala diskuzi a tam mě někdo navedl na to, že to může být kojením, takže jsem s tím opět praštila. Kolikátý měsíc měříš? Jinak pokud máš 2 ovulace a čekáš na tu druhou, tak teploty po té první nahoru zatím jít nemusí a půjdou až po té druhé. Taky jsem měla dvojitou ovulaci kolik měsíců po sobě, poznala jsem to ale jen podle bolestí a hlenu, ale měla jsem je hned po sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.13 09:41
@Pettulle píše:
Mě teplota po ovulaci taky nelezla nahoru, měřila jsem ji jen chvilku, čekala jsem ukázkové grafy jako před druhým snažením a ono nic. Tak jsem taky zakládala diskuzi a tam mě někdo navedl na to, že to může být kojením, takže jsem s tím opět praštila. Kolikátý měsíc měříš? Jinak pokud máš 2 ovulace a čekáš na tu druhou, tak teploty po té první nahoru zatím jít nemusí a půjdou až po té druhé. Taky jsem měla dvojitou ovulaci kolik měsíců po sobě, poznala jsem to ale jen podle bolestí a hlenu, ale měla jsem je hned po sobě.

snažíme se a měřím od září 2012 v dubnu jsem musela na revizi pro ZT a tedka je to druhej cyklus od tý doby. Dceru nekojím už rok a měsíc. Bolesti mám snad už od 10DC a až dneska je to konečně bez nich, a hlenu až moc :D
Je to divný ale fakt si připadám těhotně, jako při dceři i druhém těhu :zed:
Moc děkuji za reakci :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama