Nízká děložní sliznice a ms

Anonymní
30.1.21 09:59

Nízká děložní sliznice a ms

Ahoj,
Zajímalo by mě zda je tu někdo kdo má taky nízkou děložní sliznici? Pozorujete u sebe s nízkou děložní sliznicí následně slabší ms, naopak kdyz víc naroste, tak silnější ms?
Dá se vůbec intenzita menstruacniho krvácení poznat i dle nárůstu děložni sliznice?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
458
30.1.21 10:46

Já měla problém s nízkou sliznici a převážně jsem jen v době ms spinila, ale stalo se ze i docela běžné krvacela, když jsem se na to ptala doktora, tak říkal ze většinou s nízkou sliznici je i slabší ms, ale není to pravidlo, mají na to vliv i hormony, když je jich méně než má být tak bývá ms také slabší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.1.21 11:16

@Markéta188 mě právě taky pri posledních kontrolách byla zjištěna nízká děložní sliznice. Gyndarka říkala že je tím běžné mít slabší ms. Tenhle měsíc se mi ale ms dostavila poměrně silná, tak mě právě zajimalo, zda intenzita může být ovlivněna vyskou sliznice :)

• Citovat
  • Nahlásit
458
30.1.21 11:21
@Anonymní píše:
@Markéta188 mě právě taky pri posledních kontrolách byla zjištěna nízká děložní sliznice. Gyndarka říkala že je tím běžné mít slabší ms. Tenhle měsíc se mi ale ms dostavila poměrně silná, tak mě právě zajimalo, zda intenzita může být ovlivněna vyskou sliznice :)

Neřeknu ti jestli to tak je, ale protože jsem po vysazeni HA měla prave sliznici nízkou a ms strašně slabou tak jsem se tento cyklus radovala, že konečně normalne krvacim. Bylo to pro mě stejné štěstí jak // na testu. Takže si rikej že konečně dorostla jak měla a raduj se taky :oops:
Ona je i velká pravděpodobnost že to tak je :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
31.1.21 08:57

Ahoj, mám nízkou děložní sliznici 1-4mm a MS trvá jen 2 dny a to bez krvácení, dostavuje se jen špinění. V pořádku to samozřejmě není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat