Nízká děložní sliznice,KET

Napsat příspěvek
373
19.8.19 18:09

Já jsem měla před KET při stimulaci nízkou sliznici a pak jsem si chtěla odpočinout a řekla jsem si o KET v nativu a sliznice krásně narostla… Pila jsem také kontryhelový čaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 20:33

@karkarka můžu se tě zeptat, kolik jsi těch pgs normálních embryí měla? a kolik je ti let a jaký jsi měla protokol? Mně už nevyšly dva transfery se zdravými embryi, je mi 39 a stimulovala jsem 8 dní Gonalem. Už mi zbývají jen dvě a docela se děsím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 20:34

@karkarka a řeší to nějak tvoje doktorka, čím to je, že se nedaří?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4498
19.8.19 20:35

@meluuuzina měla sem 4 transfery embryí po PGS. Je mi 39.kratky protokol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4498
19.8.19 20:36

@meluuuzina doktorka si neví rady. Žádnou chybu u mě ani u partnera nenašli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 20:39

@karkarka já jsem někde četla, že z dlouhýho protokolu jsou kvalitnější vajíčka, tak nevim… a tos měla vždycky negativní test? já teda z čerstvýho měla ZT, tak pak jsem si dělala PGS a bojim se, jestli jim to spíše neublížilo, když teď se ani nechytaj..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 20:48

@meluuuzina podle me pgs ma větší úspěšnost, mas jistotu, ze je embryjko zdrave a lepe se uchytne a vis, ze ti zavedou pouze to správně embryjko, podle me, kdyz to nevyjde, tak je problem jinde.tak neboj je dobre, ze je mas po pgs :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 20:50

@meluuuzina my je take mame vysetrene, ale ja mam problem se sliznici, proto si myslim, ze se prvni nechytlo, uz mame jen jedno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 20:52

@Nicky232 me roste take lepe v nativu, ale stejne to nestačí na ket :,( tak se to vzdy podpoří estrofemem a nepomůže to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 20:55

@Mickey1984 no já už právě byla na třech stimulacích, abych z toho vytřískala čtyři zdravý embrya a už mám jen dvě… čekala jsem 70% úspěšnost a místo toho studená sprcha… kdyby se aspoň chytly a pak to třeba nevyšlo, tak to beru líp než když vůbec nic, to už těm zbývajícím přestávám věřit… říkám si, jestli to třeba není tím protokolem, že ta stimulace byla takhle rychlá, některý doktoři zastávaj tenhle názor… (ne v mém centru teda)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 20:58

@meluuuzina naděje umírá posledni, někomu se chytne az uplne posledni.ja to take obrecela.byla sem v únoru na transferu a od te doby cekam na sliznici opět, uz se to táhne od odběru od záři. ja to take čekala, ze proste dojdu po pgs. embryo se zavede a budu těhotná a ono bac a nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 20:59

@meluuuzina kolikrat si rikam jestli se mimca dočkáme a mam z toho depky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 21:02

@meluuuzina dnes me zase dozraly některé chytré dámy, co psaly v diskuzich na téma úmrtí po odběru vajíček, ze pry příroda ví co dela, ze kdyz to nejde prirozene nema ženská deti mit, nebo adopce. takze teda prestanme léčit rakoviny, operovat slepá střeva, neberme antibiotika, kdyz to příroda chce.se jim to kravam mluvi, kdyz ony otěhotní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 21:16

@Mickey1984 tím se vůbec nezabývej, ztráta času… ale dle tvého nicku ti je 35, to je dobrý, mě právě nejvíc stresuje ten věk, že třeba za rok, už ty zdravý vajíčka bejt nemusej žádný… a pak čtu diskuse, kde lidi píšou, že se jim nechytlo žádný embryo po pgs a hrozně se bojim, že se mi to stane taky :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 21:19

@Mickey1984 no a s tou nízkou sliznicí, já zase chtěla zkusit transfer v přirozeným cyklu a pro změnu nemam už měsíc žádnou ovulaci, tak se bojim, že mestruaci dostanu někdy za čtvrt roku (mam polycystický vaječníky) si nevybereš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama