Nízká děložní sliznice,KET

Napsat příspěvek
19.8.19 21:22

@meluuuzina každé tělo je jiné, ja se take bojim, ale snazim se to nepripoustet.ted uz to beru lepe nez sem to brala, byla sem uplne na dne, skoncila sem na pohotovosti, uplne sem se složila, pak sem se zacala dávat dohromady.ted zkouším myslet pozitivně, ale to vis, ze na to myslim kazdy den, neda se to vypustit. bojim se.uz nas to stalo moc peněz a další penize na to nemáme, pokud by to nevyšlo. :nevim: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 21:25

Ale reknu ti hodne me to ivf změnilo, vseho se bojim, nevim kdy bude ket, proto se bojim každé virozy, bacilu, abych neco nechytla(aby se transfer povedl)uz mi z toho hrabe. mimentalne mi dozniva jakási viroza, tak se cpu vším možným abych uz byla v poradku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 21:30

To je fakt strasny :,( ja si zezacatku myslela, ze prijdu a hned odejdu těhotná, az ted do toho trochu vidim, ze je to fakt pěkná věda a neni to jen tak.vse do sebe musi zapadat. drzim palce at tento cyklus ovulka dojde a muzes podstoupit transfer. vidis ja zase ta sliznice.ale nechapu, kdyz treba ovuluju, ze v přirozeném cyklu nenaroste, folikul ji prece vyživuje, dodává estrofem, ze ma rust

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 21:33

@Mickey1984 no já si asi počkám na transfer po estrofemu, to jsem měla sliznici dobrou…taky jsem myslela, že ivf je miminko jisté, jenže oni počítají úspěšnost těhotenství se srdeční akcí a to už jsem měla a pak zamlklé… už před rokem a od té doby dva neúspěšné transfery a dvě stimulaci, přičemž jedna se vůbec nevyvedla, to jsou taky pěkný nervy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 21:46

@meluuuzina to jo teda, sis teda taky prošla peklem.proc to musi byt tak težké :nevim: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4519
20.8.19 07:12

@meluuuzina no uvidím jak to dopadne. Včera sem byla na ketu posledního embryjka. Ještě jdu v pátek na nějaké dvě injekce kvůli potlačení imunity. Pak už to vzdávám. Ty už máš doma děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.19 08:34

@karkarka ano, já mám sedmileté dítě počaté přirozeně, netušila jsem, že jsem, že mám nějaký problém, asi věk no. Nevzdávej to, kolik stimulací máš za sebou? Dej vědět, jak to dopadne, držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
415
20.8.19 10:32

Mohu se zeptat při jaké výšce sliznice dělali nebo naopak nechtěli udělat KET?
Měla jsem mít tento měsíc KET v řízeném cyklu, ale vše je odloženo kvůli určitému problému, ten se musí vyřešit hysteroskopií. Kromě toho se dr. ani netvářil na výšku sliznice: 10 DC pouze 7 mm, od 1. DC užívám Estrimax 2 mg 2× denně plus 1× denně Lenzetto. Mám poslední embryo, je to náš už úplně definitivně poslední pokus a chápu, že dr. nechce nic zanedbat.
Mohu vědět pro srovnání, jaké léky jste měli na růst sliznice a taky co k tomu mohu přidat já? Bylinky (kontryhel) kombinovat nechci. Četla jsem, že červené víno pomáhá (to sice moc nemusím, ale překonala bych se) a nebo pivo, nějaké vitamíny kromě listovky? KET v přirozeném cyklu u mě už nepřipadá v úvahu, zkoušela jsem, ale jako bonus jsem začala mít anovulační cykly, kdy neroste ani sliznice ani folikuly.
Jsem z toho už nešťastná (a navíc rozhozená všemi těmi hormony), jelikož se KET pořád z různých příčin odkládá, vyřeší se jedna věc a hned se objeví jiná a to neustálé čekání (a člověk pořád v skrytu duše doufá, že) je hodně psychicky náročné.

@karkarka mohu se zeptat, jaké injekce na potlačení imunity? Já jsem se s dr. bavila o infuzi intralipidů a prednisonu, jelikož mi vlastně nikdy nepřišli na příčinu, proč nemohu otěhotnět a uškodit to nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4519
20.8.19 10:40

@Freesia diphereline a dexamed

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
415
20.8.19 15:14

@karkarka děkuji za odpověď. Diphereline znám, dexamed vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.19 15:18

@Freesia co ja bych dals 10 dc za 7 mm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.19 15:18

@Freesia ja nejvyšší výška 6,5 mm to se zkusil ket a nic. takze čekáme min na 7,5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.19 15:20

@Freesia jinak ja zkoušela vse kontryhel, pivo, vino, mateří kašička, maca, jeřáb ptaci a nic.ted jeste akupunktura a čínská medicína a pokud ani to ne tak uz nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
415
20.8.19 15:35

@Mickey1984 možná tu mateří kašičku bych mohla znovu zkusit. brala jsem, když jsme zkoušeli přirozeně.
A jaké léky jsi měla na růst sliznice? Já se obávám, že mi příště vyřadí to Lenzetto, jelikož kvůli tomu mám zřejmě ten problém, který se musí řešit. Nebo fakt už nevím. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.19 15:45

@Freesia a co mas za problem? ja ho brala take a snasela sem ho dobre, jeste pred tim sem lepila naplasti a to sem pak mela jizvy po tom na břiše a bolelo to, ale ty mas asi gynekologicky? ja momentálně estrofem. jinak to lanzetto a naplasti ted nevim jak se jmenovali jo a menopur injekce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama