Nízká hladina hCG

Anonymni
17.3.08 09:36

nízká hladina hcg

Ahojky, omlouvám se, že vkládám svůj dotaz sem, ale bohužel mi to jinam nejde :( Dneska jsem si volala na výsledky krve z 16.tt, triplle test…no a doktor mi řekl, že mám nižší hladinu HCG než je normální, jinak vše je OK. Mám to prý pustit z hlavy, no ale moc mi to nejde, mám o mimi strach. Pohyby jsem začala cítit asi pře 2 dny, teď jsem 18.tt. Setkala jste se s tím některá z Vás? Moc děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4494
17.3.08 11:41

A velikost dle utz odpovídá termínu? Mně napadlo, že pohyby jsi zčala cítit docela brzy, tak jestli třeba mimi není starší, než se předpokládá a hCG se už z krve nevytrácelo :o …jen mě to napadlo 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.3.08 12:43

no, původně jsem měla termín 25.8. podle menzes a podle UTZ ve 12. týdnu mi doktor změnil termín na 18.8. TAk nevím

• Nahlásit
  • Citovat
551
17.3.08 13:30

Ahoj,

taky jsem měla nízké HCG - a pak jsem nakonec rodila 4 dny po termínu, i když mi doktor v porodně na poslední chvíli přepočítával těhotenství podle UTZ, takže jsem podle něj rodila 41+2… Pokud jsou ostatní hodnoty v pohodě, tak to neřeš.

Koukni na diskusi, co jsem tu zakládala před rokem
https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.11 19:32

ahoj maminky,potřebovala bych poradit. 17.03. jsem byla na IVF, zaváděli mi 2 vajíčka. V neděli jsem začla menstruovat. Prý se ale mohlo stát, že se jedno vajíčko pustilo a druhé zůstane. Dnes jsem byla na krevních testech a hodnota je jen 47,4. je možné, že hodnota ještě poroste nebo už bude jen klesat? sestřička mi řekla, at přijdu příští týden ještě jednou na krev a že budeme doufat aby tam byla nula. Ale já nulu nechci!!!! chci aby to rostlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
19.5.16 08:45

Ahoj holky, prosím Vás… Jsem z toho jelen… Vyšli mi hodnoty PAPP-A = 0,50MoM a HCG = 0,10MoM… Doktorka řekla, že je to špatné, a le jinak nic nevím… Měla to nějaká podobně? Všechny máte vyšší hodnoty a já mám strach :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama