Nízká hodnota HCG a bolesti břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

30sis
Nováček 3 příspěvky 04.10.18 18:18
nízká hodnota hCG a bolesti břicha

Ahoj, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti. První den poslední menstruace byl 26.8., ovulace s největší pravděpodobností 12.9.-ten den došlo i ke styku. Těhotenský test vyšel pozitivně 26.9., ale druhá čárka nebyla příliš výrazná. 3.10 byl proveden krevní odběr a hodnota hCG byla pouze 311. Sestra mi řekla, že by se mohlo jednat o mimoděložní, jelikož hodnota je dost nízká. Máte někdo zkuešnosti s takto nízkými hodnotami? Na ultrazvuk jdu v úterý a jsem z toho nervozní. Navíc mě stále bolí břicho a občas píchne jak v břiše tak podbřišku. Diky všem

Přečtěte si článek: Co zajišťuje HCG, chloriový gonadotrpní hormon?

Reakce:

krispyna
Kecalka 461 příspěvků 04.10.18 18:41

@30sis Jdes jeste na opakovany odber? Hcg z krve by se melo vyhodnocovat podle stoupani. Na ultrazvuku je neco videt az pri hodnote cca 1000. Nechci posuzovat jednu hodnotu protoze jsem sama mela 35tis celkem jsem se zaradovala a za dva dny postup jen 7tis a to bylo malo. Mel by byt dvojnasobek. Drzim palce.

blueberryx
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.10.18 18:44

Jsem aktualne po operaci s mimodeloznim a jak je psano vyse. 1 odber je nicneodpovidajici. Musi se opakovat obden. Mne teda stoupal ukazkove vzdy o dvojnasobek,ale bohuzel. Na pohotovost jsem sla pro slabe krvaceni a bolest bricha. Drzim palce

30sis
Nováček 3 příspěvky 04.10.18 18:50

Jdu v úterý, tak jsem zvědavá, jestli to bude stoupat a jak moc. ALe uvažuju, že si zítra zajdu na odběr jako samoplátce, ať jsem trochu klidnější, nebo ať mám více informací.

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 04.10.18 19:08

@30sis vůbec nechápu, jak může vypouštět z pusy takové soudy zdravotní sestra :cert:
Já měla hcg kolem 300 a jsem v pátém měsíci. Dojdi si na krev, budeš klidnější, jedna hodnota naprosto nic nevypovídá(pokud to teda není hodnota 4) Ať stoupá :mavam:

30sis
Nováček 3 příspěvky 04.10.18 19:44

A ty bolesti a píchání v břiše jsou normální? A k tomu bolest beder?

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 04.10.18 20:33

@30sis nesmí to být moc, sem tam píchnutí je v pohodě, ale nesmí to přejít do intenzivních křečí, jako při MS :mavam:

Balua
Kecalka 239 příspěvků 04.10.18 20:43

Ja mela posledni ms 4.9 a vcera hodnota hcg 329 jsem uplne v klidu bricho citim bodejt by ne cely den se nezastavim :) jasne pozitivni test 4 dny pred ms k dr nechvatam nechci stresovat proto jen krev pro lepsi pocit :)) klid a uzivej mrnouska na nejhorsi muze dojit vzdy. U syna mi tvrdili ze neprezije 3 x zacla rodit nakonec jsem ho donosila zije a ma uz tri roky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >