Reklama

Nízká hodnota HCG a bolesti břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

30sis
Nováček 3 příspěvky 04.10.18 18:18
nízká hodnota hCG a bolesti břicha

Ahoj, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti. První den poslední menstruace byl 26.8., ovulace s největší pravděpodobností 12.9.-ten den došlo i ke styku. Těhotenský test vyšel pozitivně 26.9., ale druhá čárka nebyla příliš výrazná. 3.10 byl proveden krevní odběr a hodnota hCG byla pouze 311. Sestra mi řekla, že by se mohlo jednat o mimoděložní, jelikož hodnota je dost nízká. Máte někdo zkuešnosti s takto nízkými hodnotami? Na ultrazvuk jdu v úterý a jsem z toho nervozní. Navíc mě stále bolí břicho a občas píchne jak v břiše tak podbřišku. Diky všem

Přečtěte si článek: Co zajišťuje HCG, chloriový gonadotrpní hormon?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinekrispyna
Kecalka 450 příspěvků 04.10.18 18:41

@30sis Jdes jeste na opakovany odber? Hcg z krve by se melo vyhodnocovat podle stoupani. Na ultrazvuku je neco videt az pri hodnote cca 1000. Nechci posuzovat jednu hodnotu protoze jsem sama mela 35tis celkem jsem se zaradovala a za dva dny postup jen 7tis a to bylo malo. Mel by byt dvojnasobek. Drzim palce.

blueberryx
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 04.10.18 18:44

Jsem aktualne po operaci s mimodeloznim a jak je psano vyse. 1 odber je nicneodpovidajici. Musi se opakovat obden. Mne teda stoupal ukazkove vzdy o dvojnasobek,ale bohuzel. Na pohotovost jsem sla pro slabe krvaceni a bolest bricha. Drzim palce

30sis
Nováček 3 příspěvky 04.10.18 18:50

Jdu v úterý, tak jsem zvědavá, jestli to bude stoupat a jak moc. ALe uvažuju, že si zítra zajdu na odběr jako samoplátce, ať jsem trochu klidnější, nebo ať mám více informací.

Celina
Závislačka 3052 příspěvků 04.10.18 19:08

@30sis vůbec nechápu, jak může vypouštět z pusy takové soudy zdravotní sestra :cert:
Já měla hcg kolem 300 a jsem v pátém měsíci. Dojdi si na krev, budeš klidnější, jedna hodnota naprosto nic nevypovídá(pokud to teda není hodnota 4) Ať stoupá :mavam:

30sis
Nováček 3 příspěvky 04.10.18 19:44

A ty bolesti a píchání v břiše jsou normální? A k tomu bolest beder?

Celina
Závislačka 3052 příspěvků 04.10.18 20:33

@30sis nesmí to být moc, sem tam píchnutí je v pohodě, ale nesmí to přejít do intenzivních křečí, jako při MS :mavam:

Balua
Kecalka 223 příspěvků 04.10.18 20:43

Ja mela posledni ms 4.9 a vcera hodnota hcg 329 jsem uplne v klidu bricho citim bodejt by ne cely den se nezastavim :) jasne pozitivni test 4 dny pred ms k dr nechvatam nechci stresovat proto jen krev pro lepsi pocit :)) klid a uzivej mrnouska na nejhorsi muze dojit vzdy. U syna mi tvrdili ze neprezije 3 x zacla rodit nakonec jsem ho donosila zije a ma uz tri roky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >