Nízká šance na těhotenství

12.5.20 12:01

Nízká šance na těhotenství

Chci se zeptat nedostala jsem měsíčky tenhle měsíc, ale mám nízkou šanci na těhotenství a s přítelem si myslíme že jestli to nebude stresem či něco podobného, ale každopádně máme v plánu si udělat těhotenský test.. ????????Děkuju za radu ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26340
12.5.20 12:02

Jakou radu chceš slyšet? Když ti meškaji měsíčky, tak si udělej test. Koupíš v každé drogerii. Pokud ano po opakovani ( po 3-5 dnech) nebude pozitivní, navštiv svého gynekologa. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
12.5.20 12:08

Jdu najít svou křišťálovou kouli, chviličku… :lol: nízká šance není nula, tak prostě test a uvidíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
12.5.20 12:13

Udelej si test a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
12.5.20 12:42

A kdy ho máte v plánu si ho udelat? Nechápu co tady čekáš za rady. Neplanuj, udělají si teď a máš jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22353
12.5.20 12:58

Jak jsi přišla na to, že máš nízkou šanci na těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2853
12.5.20 13:00

Test si udĕlej ty. Pokud si ho uděláte s přítelem, je vcelku možné, že dojdete ke dvěma rozdílným výsledkům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18467
12.5.20 13:21

Křišťálová koule říká : zvedni zadek a dojdi pro test! Navíc nechápu větu že máš nízkou šanci na těhotenství. To ti zase řekl kdo na základě čeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
12.5.20 13:47

@AnniebyAnn udělat test :) Já mám PCOS - syndrom polycystických ovarií, primář specializované kliniky mi řekl, že když budu chtít děti tak jedině umělým oplodněním. Teď mi v postýlce leží 4 měsíční holčička. Otěhotněla jsem úplně normálně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26340
12.5.20 13:53
@Novikeli píše:
@AnniebyAnn udělat test :) Já mám PCOS - syndrom polycystických ovarií, primář specializované kliniky mi řekl, že když budu chtít děti tak jedině umělým oplodněním. Teď mi v postýlce leží 4 měsíční holčička. Otěhotněla jsem úplně normálně :)

Moje známá taky. Napřed že nemůže otěhotnět, rok to teda nešlo, a jak změnila partnera, tak do pár týdnů byla těhotná, fakt snad po měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4907
12.5.20 13:56
@Janli píše:
Jak jsi přišla na to, že máš nízkou šanci na těhotenství?

Prece to pise ta chytra aplikace co ma na telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
12.5.20 13:57
@Novikeli píše:
@AnniebyAnn udělat test :) Já mám PCOS - syndrom polycystických ovarií, primář specializované kliniky mi řekl, že když budu chtít děti tak jedině umělým oplodněním. Teď mi v postýlce leží 4 měsíční holčička. Otěhotněla jsem úplně normálně :)

Je to máme stejně :lol: já jsem otěhotněla do 4 měsíců teda ale bez cyklu, asi první ovulace. Mám doma už dvouleťáka. Chtěli jsme zůstat u jednoho, asi 30 den cyklu se stala nehoda, no neřešila jsem to :oops: co se zrovna u mě může stát že? :lol: tak jsem v 22 týdnu :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
12.5.20 15:03

@thalasan Gratulace :) já změnila práci, dala jsem se psychicky do pohody a nejdou to přišlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
12.5.20 15:17

@AnniebyAnn co chceš slyšet? e řekli, že ze dítě mit nebudu, po 8 letech od prvního byl druhý a teď čekám třetí.. Takže asi tak.. Test stojí 30 Kč, tak si ho udělej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat