Nízká sliznice a pozitivní těhotenský test - mimoděložní?

279
29.5.17 18:08

Nizka sliznice a pozitivni tehu test - mimodelozni?

Ahoj! Mam velkou prosbu, hledam uklidneni…
Pred menstruaci jsem mela velmi lehce pozitivni tehu test, nicmene menses se spozdenim prisla. Trvala 2,5 dne, krev jak ma byt. Nicmene po skonceni mi zase najely ty typicke tehu priznaky, tak jsem testla, a carka uz byla silna. Naklusala jsem dnes na gyndu, tam mi rekl, ze sliznice je nizka, cili zadne tehu. MUDr. predpoklada, ze spatne uhnizdeny fazolek odcestoval s MS. Ja mam ale strasny strach z mimodelozniho tehotenstvi (moc ctu asi). Doktor mi rekl, ze u mimodelozniho by tak jako tak byla delozni sliznice vysoka a dal to neresil. Je tedy nepravdepodobne, ze by se jednalo o mimodelozni? Jsem rada, ze si to telo vyresilo samo (mam doma uz deviti mesicni holcicku a snazime se ted o druhe), nicmene porad mi to neda spat, panikarim, ze tehu priznaky nemizi. Budu rada za vase nazory a zkusenosti. Velky Dik! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4252
29.5.17 18:11

@Bííí Spíš mi jako nejpravděpodobnější scénář přijde ten, že tělo začalo „omylem“ menstruovat, zbavilo se části sliznice a krve, přitom zárodek se stihl uhnízdit a prosperuje. Však uvidíš, testni znova za pár dní. Doktor nemá šanci nic poznat (krom výšky sliznice) dřív jak za týden, za čtrnáct dní.
Na mimoděložní nemysli, to je ta nejkrajnější varianta a takhle se úplně neprojevuje. Držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
29.5.17 18:17

@Icestar Dekuji moc! Ja uz se smirila s tim, ze to neklaplo, takze by to bylo prekvapko :D Beru vse krome mimodelozniho… Jsem z toho na prasky, ale zase si rikam, ze snad doktor s xx letou praxi vi, co dela :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2840
29.5.17 18:48

Až na to, že zárodek se uhnízďuje právě do té vysoké sliznice - to je důvod proč je před menstruaci vysoká a proto lékař usoudil, že se o těhotenství nejedná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252
29.5.17 18:50

@Pety2 Je hromada ženských, co „normálně“ odmenstruovaly a přesto byly těhotné a donosily. Někdy je tělo holt zblblé. Silný zárodek to zvládne i v nízké sliznici :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama