Nízká teplota v těhotenství

4.11.19 09:11

Nízká teplota v těhotenstvi

Dobrý den.. cca před 3mi týdny mi byla zjištěna těhotenska cukrovka, naštěstí stačí abych dodržovala jen dietu od nutriční terapeutky.. začátek byl krutý ale už jsem si zvykla, nepociťuji hlad apod. Jenže včera mě celý den hrozně bolela hlava a zjistila jsem že mám tělesnou teplotu 35,1 po dlouhé sprše a 3čajích se mi teplota zvýšila na 36,3 dnes už se cítím lépe ale teplotu mám stále nízkou 35,6.. na internetu jsem se dočetla že to může být dietou, kterou držím, za 3tydny jsem přes 1kilo zhubla.. jsem ve 30. týdnu, na kontrolu jsem objednaná ve středu, dnes je pondělí. Myslíte že to může miminku ublížit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

276
4.11.19 09:26

Normalne zavolejte na gyndu, at mate klid :-) ale urcote to bude v pohode :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 09:27

@Hana541 nízkou teplotu mám celý život i v těhotenství a nenapadlo mě že by to mohlo dítěti ublížit. A taky jsem byla na dietě skrze těhotenskou cukrovku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1313
4.11.19 09:36

Ja to znam. Mela jsem take teh. cukrovku a drzela dietu a s postupujicicm tehotenstvim jsem musela ubirat a ubirat porce, a i glykemie rostly..

Taky jsem mela behem diety nizkou teplotu.

Ona je to v podstate tvrda odvykacka.. Ne nadarmo chteji cukr zaradit mezi navykove latky.. Ja mela zezacatku regulerni zimnici a proste mi ten cukr chybel.. Vydr, zlepsi se to :hug:

Ja si nakonec na nizkosacharidovou stravu zvyklaa dodrzovala ji i po porpdu.

Jinak ja v tehotenstvi zhubla 6 kilo.. Do objevu cukrovky jsem nepribrala ani gram a pak jsem dala 6kg dolu. A nicemu to nevadilo ;)

Příspěvek upraven 04.11.19 v 13:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 09:45

@kyticka86 Mockrát děkuji za uklidnění.. to si ještě asi užiju pěkný peklo ale hlavně že to neublíží synovi :) ještě jednou děkuji mockrát :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1313
4.11.19 13:07

Nijak mu to neublizi :*

Ja tehdy cekala dvojcata a ani jim to neublizilo. Dnes jsou jim 3 roky :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama