Nízká váha v těhotenství a tvrdnutí břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marinka5
Echt Kelišová 9523 příspěvků 27.12.16 07:13
Nizka vaha v tehotenstvi a tvrdnuti bricha

Mela bych dotaz, myslite si, ze ma nizka vaha (podvyziva) vliv na tvrdnuti bricha? Reklo mi to vice doktoru, ze ano, ale zajimal by mne i vas nazor ;) dekuji

Reakce:
Judithkaj
Nováček 27.12.16 07:16

Tady jsou myslíš všichni chytřejší než doktoři? :roll:

Pipet
Generální žvanilka 24198 příspěvků 27.12.16 07:18

Jsem hubeňour, první těhotenství - břicho tvrdlo hodně, při druhém jen málo. Oba porody v termínu. :nevim:

marinka5
Echt Kelišová 9523 příspěvků 27.12.16 07:24

@Judithkaj to si nemyslim, jen bych rada znala pripady z praxe…par dr. mi tvrdi, ze to s tim nesouvisi

Luciie90
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 27.12.16 08:13

@marinka5 mne bylo receno to same

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 08:21

Svagrova byvala anorekticka, stale ma zrejme problem, jidlo si strasne hlida, nic tucneho nevezme do pusy, hubena nezdrave. O prvni dite prisla ve 24tt, druhe tehotenstvi na udrzovani, kvuli tvrdnuti bricha. Tentokrat rodila v terminu. Radsi anonymne.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64587 příspěvků 3 inzeráty 27.12.16 08:30

Podle me zalezi na „stupni hubenosti“ a i tak trochu pricine, pokud je nekdo vyzle od prirody, ji normalne a podvahu ma jen jehkou a neni podvyziveny, tak to vliv mit nebude. Ovsem anorekticka je jiny pripad…

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 27.12.16 08:46

Ja jsem měla drazdivou delohu, břicho mi tvrdlo skoro permanentně a taky mi bylo řečeno, ze to je tím, ze jsem hubena nemám na břiše žádnej tuk, kterej by to tlumil :nevim:

marinka5
Echt Kelišová 9523 příspěvků 27.12.16 08:46

U me je to bylo takhle, pred tehotenstvim s dcerou jsem vazila 49 kg/168 cm, dcera se narodila z neznamych pricin v 33 tt. Jen mi tedy od nejakeho 17 tt tvrdlo denne i 30× mozna vicekrat bricho, par dr. nezavysle na sobe mi reklo, ze to bylo tim, ze jsem byla hodne hubena. Ted bychom chtely zkusit druhatko, vazim o 12 kg vice, tak si rikam, ze by to mohlo vyjit az do konce

viky23
Neúnavná pisatelka 16642 příspěvků 27.12.16 08:50

@marinka5 pokud dobre pocitam vazis ted nejakych 61kg na 168cm, toneni zadna podvyziva, pokud jis a nejsi anorekticka melo by to byt v pohode ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64587 příspěvků 3 inzeráty 27.12.16 09:59

@marinka5 Ja mela s druhym 52kg na 173cm a nevim s druhatkem, co je tvrdnuti bricha, drive sla asi o tyden, takze vlastne v terminu. U prvniho jsem mela o nejakych 5kg vic a brixho mi tvrdlo. Takze u me se teorie nepotvrzuje.

marinka5
Echt Kelišová 9523 příspěvků 27.12.16 11:34

@viky23 ano ted rozhodne podvyzivena nejsem :lol: spis se uklidnuji, ze ted by to mohlo byt dobry, kdyz jsem pribrala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >