Nízká váha v těhotenství a tvrdnutí břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marinka5
Echt Kelišová 9480 příspěvků 27.12.16 07:13
Nizka vaha v tehotenstvi a tvrdnuti bricha

Mela bych dotaz, myslite si, ze ma nizka vaha (podvyziva) vliv na tvrdnuti bricha? Reklo mi to vice doktoru, ze ano, ale zajimal by mne i vas nazor ;) dekuji

Reakce:

Judithkaj
Nováček 27.12.16 07:16

Tady jsou myslíš všichni chytřejší než doktoři? :roll:

Pipet
Generální žvanilka 24116 příspěvků 27.12.16 07:18

Jsem hubeňour, první těhotenství - břicho tvrdlo hodně, při druhém jen málo. Oba porody v termínu. :nevim:

marinka5
Echt Kelišová 9480 příspěvků 27.12.16 07:24

@Judithkaj to si nemyslim, jen bych rada znala pripady z praxe…par dr. mi tvrdi, ze to s tim nesouvisi

Luciie90
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 27.12.16 08:13

@marinka5 mne bylo receno to same

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 08:21

Svagrova byvala anorekticka, stale ma zrejme problem, jidlo si strasne hlida, nic tucneho nevezme do pusy, hubena nezdrave. O prvni dite prisla ve 24tt, druhe tehotenstvi na udrzovani, kvuli tvrdnuti bricha. Tentokrat rodila v terminu. Radsi anonymne.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 27.12.16 08:30

Podle me zalezi na „stupni hubenosti“ a i tak trochu pricine, pokud je nekdo vyzle od prirody, ji normalne a podvahu ma jen jehkou a neni podvyziveny, tak to vliv mit nebude. Ovsem anorekticka je jiny pripad…

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 27.12.16 08:46

Ja jsem měla drazdivou delohu, břicho mi tvrdlo skoro permanentně a taky mi bylo řečeno, ze to je tím, ze jsem hubena nemám na břiše žádnej tuk, kterej by to tlumil :nevim:

marinka5
Echt Kelišová 9480 příspěvků 27.12.16 08:46

U me je to bylo takhle, pred tehotenstvim s dcerou jsem vazila 49 kg/168 cm, dcera se narodila z neznamych pricin v 33 tt. Jen mi tedy od nejakeho 17 tt tvrdlo denne i 30× mozna vicekrat bricho, par dr. nezavysle na sobe mi reklo, ze to bylo tim, ze jsem byla hodne hubena. Ted bychom chtely zkusit druhatko, vazim o 12 kg vice, tak si rikam, ze by to mohlo vyjit az do konce

viky23
Neúnavná pisatelka 16343 příspěvků 27.12.16 08:50

@marinka5 pokud dobre pocitam vazis ted nejakych 61kg na 168cm, toneni zadna podvyziva, pokud jis a nejsi anorekticka melo by to byt v pohode ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 27.12.16 09:59

@marinka5 Ja mela s druhym 52kg na 173cm a nevim s druhatkem, co je tvrdnuti bricha, drive sla asi o tyden, takze vlastne v terminu. U prvniho jsem mela o nejakych 5kg vic a brixho mi tvrdlo. Takze u me se teorie nepotvrzuje.

marinka5
Echt Kelišová 9480 příspěvků 27.12.16 11:34

@viky23 ano ted rozhodne podvyzivena nejsem :lol: spis se uklidnuji, ze ted by to mohlo byt dobry, kdyz jsem pribrala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >