Nízká váha vzhledem k výšce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 12:58
nízká váha vzhledem k výšce

Ahoj, má některá z vás zkušenost s malou váhou oproti délce?: dcera 3 měsíce váží 5250g a měří 66 cm, příbírá cca 150 g týdně (porodní váha a délka 51 cm). Myslíte, že je to důvod k dokrmům UM nebo to není nutné když přibírá?

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 15.03.18 13:04

Pokud přibírá, není důvod :think:

Popokatepetla
Závislačka 2963 příspěvků 15.03.18 13:04

Pokud přibírá vůbec to neřeš a koj vesele dál. Na svůj věk je dlouhá, ale váha mi nepřijde nijak nízká.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 13:10

Porodní váha 3290 g, při odchodu z porodnice 3050 g

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 15.03.18 13:11
@Anonymní píše:
Porodní váha 3290 g, při odchodu z porodnice 3050 g

byla bych úplně v klidu.. nemusí být tabulkové dítko.. přibírá pravidelně, je to OK

Twixinka
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 15.03.18 13:18

Naše malá měla porodní míry 3.390 g a 50 cm a týden před pátým měsícem měla 6.090 g a 61,5 cm :) je sice drobnější, ale dle doktorky přibírá normálně, takže zatím kromě večerní kaše kojíme a o příkrmu UM se doktorka vůbec nezmiňovala ;) byla bych v klidu, navíc děti rostou skokově ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 13:19

@Twixinka týden před ukončeným pátým měsícem? nebo před začátkem pátého měsíce?

Twixinka
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 15.03.18 13:25

Týden před ukončeným pátým měsícem, byla to čtyřměsíční prohlídka, ale čtyři měsíce nám byly 8. února a na prohlídce jsme byly až 28. února :)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 15.03.18 13:37

Úplně v pohodě, přibírá :palec: žádný dokrm bych nedávala

beruska9
Extra třída :D 10514 příspěvků 15.03.18 21:51

Syn je od narozeni na vyrazne nizsim percentilu vahove nez vyskove…narodil se teda driv, takze na zacatku to bylo tim, postupne to „dohani,“ ale budou mu uz pomalu 3 a porad je hmotnostne „podmirak.“ Vzdy jsme jenom hlidali, aby pribiral a nepropadal se na nizsi percentil, coz se nedelo, takze zadne prikrmy UM ani nic jineho jsem nedavala. Akorat je problem na nej sehnat kalhoty :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama