Nízké amh a vysoké fsh

Anonymní
1.7.21 15:01

Nízké amh a vysoké fsh

Zdravím mám šanci otěhotnět jen s dárkyni? Mám nízké amh 0,08 a vysoké FSH 14 mám i jinou možnost otěhotnět? Je mi 38 děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10190
1.7.21 15:24

Spíš jen ta dárkyne. Bohuzel už nejsi mladá a lepší to asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2481
1.7.21 15:31

Otazka zni, jak dlouho se chces pokouset jinak, kdyz sance budou dost nizke… osobne bych, pokud vas netrapi finance, zkusila oboji - embryjka od darkyne muzete nechat jako pojistku zmrazit, u tebe budou sance spis nizke, ale proc tomu nedat 1-2 pokusy dle tveho celkoveho zdravotniho stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53784
1.7.21 15:54

Šance je mizerná, cyklus ještě máš? Už jsi absolvovala nějaká IVF, jak na to reaguješ? Pokud ne a nechceš rovnou do dárkyně, zkusit to můžeš, dokud jde velká část ceny na pojišťovnu, ale velké šance bych tomu nedávala. Křišťálovou kouli tu nikdo nemá, já otěhotněla v podobném věku s AMH 0,16 přirozeně, ale doktoři (i já, koneckonců) to považovali za zázrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 15:58

No prirozene zazrakem, pres ivf asi uz taky. ale jeden pokud bych tomu dala
jinak v PFC nabizi kombicyklus - ty stimulujes klasicky a k tomu oplodni par zmrazenych vajicek od darkyne s garanci alespon jednoho embrya z DV. cena s pojistovnou neco malo pres 50 000, plus pripadne doplatky za tve leky (to je vsude i jen pri ivf). a mas v tom uz vsechny metody. Ivf s doplatky te taky na nejakych 30 000 prijde

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 16:08

Hormonální profil hrůza

Je to mizerný hormonální do darovaných oocytu se mi taky nechce jsou finačne nákladné 2 ivf nevyšla tak nevím

• Citovat
  • Nahlásit
21635
1.7.21 16:31
@Anonymní píše:
Je to mizerný hormonální do darovaných oocytu se mi taky nechce jsou finačne nákladné 2 ivf nevyšla tak nevím

Tak buď se smíříš s tím, že budeš bezdětná nebo s tím, že dítě nebude bio tvoje. Zázraky se dějí fakt vyjímečne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 16:45

No právě nebo zvolit přímou adopci to není drahé a tak náročné jako dárcovství vajíček a nebo nevzdavat to s vlastnimy vajíčky i když mám hrozny hormonální profil poradím se s doktory

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 17:03
@Anonymní píše:
No právě nebo zvolit přímou adopci to není drahé a tak náročné jako dárcovství vajíček a nebo nevzdavat to s vlastnimy vajíčky i když mám hrozny hormonální profil poradím se s doktory

tak jestli mas jeste narok ivf na pojistovnu, tak ti cenu odectou, je to necelych 50 000 a Dv jsou okolo 110 000. takze doplatek 60 000. jestli je to pro vas moc, tak o diteti snad ani neuvazuj. ani o tom z adopce :think: kde uz nemas idealni vek tez, takze sance na miminko asi uplne idealni nejsou. ale jestli by ti DV nevadilo, tak rozdil mezi ivf s tvymi a malou sanci a s ivf s darovanymi je s pojistovnou okolo 30 000. to uz mi neprijde tak desne
ale to zalezi na vas, co je pro vas prijatelnejsi a schudnejsi.

• Citovat
  • Nahlásit
4867
1.7.21 17:07

A kolik bylo vajíček z těch předchozích IVF?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 17:14
@kaiserin píše:
A kolik bylo vajíček z těch předchozích IVF?

S předchozích vajíček jsem mnela 7 a 3 byly embrya stoho jedno zůstalo ale bohužel slabé neujalo se

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 17:14
@Anonymní píše:
tak jestli mas jeste narok ivf na pojistovnu, tak ti cenu odectou, je to necelych 50 000 a Dv jsou okolo 110 000. takze doplatek 60 000. jestli je to pro vas moc, tak o diteti snad ani neuvazuj. ani o tom z adopce :think: kde uz nemas idealni vek tez, takze sance na miminko asi uplne idealni nejsou. ale jestli by ti DV nevadilo, tak rozdil mezi ivf s tvymi a malou sanci a s ivf s darovanymi je s pojistovnou okolo 30 000. to uz mi neprijde tak desne
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 17:17
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:

A proč bych kvůli veku nemohla mít adopci to myslím s věkem nesouvisí a ano na pojišťovnu mám ivf nárok a vím že darovane ooocyty pojišťovna nehradi do Prahy bych nešla tam jsou dárkyně nejdražší a na pojišťovnu ivf se neplatí teda je neplatila nic jen něco málo za léky jinak ne

• Citovat
  • Nahlásit
10190
1.7.21 17:46
@Anonymní píše:

Popravdě, jestli už teď nemáte peníze, tak se na dítě raději vykašli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 17:55
@Anonymní píše:
A proč bych kvůli veku nemohla mít adopci to myslím s věkem nesouvisí a ano na pojišťovnu mám ivf nárok a vím že darovane ooocyty pojišťovna nehradi do Prahy bych nešla tam jsou dárkyně nejdražší a na pojišťovnu ivf se neplatí teda je neplatila nic jen něco málo za léky jinak ne

tak v 50 ti miminko nikdo neda, ze?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat