Nízké facebookové sebevědomí

Anonymní
27.10.19 14:16

Nízké facebookové sebevědomí

Je mi to trapne takze radsi anonymne :) mam profil na fb a rada bych ho pouzivala aktivneji, pridavala prispevky atd., ale neverim si na to. Myslim ze pridavani ptispevku je dobre pro konverzaci kdyz pak nekoho potkam - vime pak spis o cem se bavit. Nebo taky nechci byt spojovana jen s urcitymi tematy ale s vice vecmi. Ale tim, ze si neverim, tak mam profil nudny, nic tam nedavam, jen me obcas lidi oznacuji. Vzdy si rikam ze kdyz neco pridam, lidi mi budou treba zavidet nebo nikomu nebudu stat za komentar. Ma to nekdo podobne, nebo vsichni hrde budete rikat, ze fb neresite? Pritom si myslim ze ho resi hodne lidi, vetsina lidi tam chodi a bavi se kdo tam co dal…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20549
27.10.19 14:19

Fb nemám a neřeším, není to přeci podstatné k životu a pokud se neumíš bavit s lidmi tak to nebude tím že máš nudný fb, ale tím že to neumíš musíš to trénovat a né psát na fb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6412
27.10.19 14:22

Pokud je ti náct nebo čerstvě po dvacítce, tak chápu, že je to alfa a omega tvé osobnosti, sebevědomí. Já opravdu neřeším, jestli mám profil nudný. Pokud mě někdo někde vyfotí a je tak laskav, že mě označí, tak to nekompromisně mažu. O tom, co mám na své zdi, rozhoduji sama. Mám pár oblíbených skupin o filmech, bazar nebo dobročinnost a občas něco z toho sdílím. Občas díky FB zjistím nějakou akci v okolí a opravdu zřídka přidám zajímavou fotku z dovolené nebo našeho zvířectva. Toť vše :nevim: Rozhodně to není můj second life.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
27.10.19 14:22

Tak zrovna FB je síť populární spíš u starší generace a postupně odumře i u nás, tak se tam případné přešlapy celkem ztratí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cocka nasladko
27.10.19 14:23

Myslim, ze tu virtualni pretvarku moc prozivas. Jestli se nemas s lidma o cem bavit nazivo, FB to nezachrani (spis bych rekla, ze naopak)

• Citovat
  • Nahlásit
26199
27.10.19 14:24

Měla by jsi vědět, že fb není to, co lidi opravdu v životě dělají a jak se mají :nevim: důležité je, co je v realitě. Navíc, v dnešní době získávání dat je ve vlastním zájmu nikam nic nedávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6412
27.10.19 14:24
@MrsNorris píše:
Tak zrovna FB je síť populární spíš u starší generace a postupně odumře i u nás, tak se tam případné přešlapy celkem ztratí ;)

To tvrdí i syn, že FCB už je jen pro staré čtyřicátníky a vejš :D Ale ono nejde o to, jaká je to sociální síť, ale o tom, jakou důležitost tomu kdo přikládá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
548
27.10.19 14:27

Je mi 18, facebook nemám a ani to nehodlám řešit. Když se chci s někým setkat, tak raději osobně na kafi nebo v parku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
548
27.10.19 14:28

Neřeš, jestli je tvůj profil nudný ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6412
27.10.19 14:29
@Jeanny21 píše:
Je mi 18, facebook nemám a ani to nehodlám řešit. Když se chci s někým setkat, tak raději osobně na kafi nebo v parku :palec:
:potlesk: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
27.10.19 14:37

Ach jo, to jsou starosti.FB nemam, uprimne mam naopak dost sebevedomi, nez abych si musela na neco hrat tam. A kdyz jsme u toho, FB uz moc nefrci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16448
27.10.19 14:41

Já na profilu vlastně ani nic nemám, fotky snad vůbec, občas sdílím pro přátele nějaky vtipný obrázek, ale to jen někdy. zato jsem hodně v různých skupinách a tam píšu jak do které, někam hodně, někam vůbec, ale jsou uzavřené, takže moji přátelé nevidí, že tam píšu. Já asi nějak nechápu o co ti jde…tobě bude tak 13, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1358
27.10.19 14:59

Možná by bylo lepší vyrazit ven a proběhnout se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
27.10.19 15:27

No hrdě, opravdu jej neřeším. Příspěvek tam dám 2× ročně, jednu fotku psů a jednu fotku kytek. Nemám tam nic o tom co mě zajímá nebo co jsem dokázala a že se mi život hodně posunul. S lidmi si raději popovídám osobně, ani to nestíhám. Na FB ráda čtu specializované skupinky a občas dám radu, pokud o něčem něco vím, nic víc. Být zajímavá účtem na facebooku? Prdlajs :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6084
27.10.19 15:38
@Kfětoslava píše:
To tvrdí i syn, že FCB už je jen pro staré čtyřicátníky a vejš :D Ale ono nejde o to, jaká je to sociální síť, ale o tom, jakou důležitost tomu kdo přikládá.

Přesně tak fb je pro čtyřicátníky, mladý jsou na instagramu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat