Reklama

Nízké HCG 5 týden od poslední MS

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fff1507
Povídálka 29 příspěvků 25.01.17 13:20
Nízké HCG 5tyden od posledni MS

Ahoj holky,

Vim ze tady jsou podobne temata ale jsou starsi…
Po nejakym tom snazeni jsem vcera i dnes objevila na testu (domacim) ducha a tak jsem sla na krev, tam mi rekli ze hcg je pozitivni, ale jen 83,5… mam pco, delsi cykl a ovu asi 20DC, bohuzel jsem momentalne mimo mesto tak ke sve dr nemuzu, chtela jsem se zeptat mate nekdo zkusenost s tim ze i pres tak nizke cisla jste byly tehu? :andel: :andel: :andel:

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3078 příspěvků 25.01.17 13:27

Tak záleží kolikátý den jsi po ovulaci, vzhledem k tomu, že to roste strašně rychle a je velké rozpětí „normálních“ hodnot, tak takhle těžko říct.

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19287 příspěvků 25.01.17 13:28

@Fff1507 takže pokud počítám..tak asi 14 dní po ovulce? Oprav mě když tak…pokud ano, není to zlé ;) já měla 11 DPO hcg 33..a krásně skákalo nahoru

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 25.01.17 13:31

@Fff1507 nikdy jsem to nezkoumala, ale řekla bych, že je to v pohodě, důležitý je nárůst :nevim:

Ivetkaaaaaa1
Kecalka 227 příspěvků 25.01.17 13:39

@Fff1507 hodnota hcg více než 5 je pozitivní. Takže těhotná rozhodně jsi. Já byla na hcg poprvé 10. den po ovulaci a hodnota byla 23 a pan doktor to hned považoval za pozitivní. O 4 dny později 230, za týden 6600 a za další týden 20000. Pak už mě na odběry neposílal. Jsem po 2 neúspěšných těhotenstvích, tak proto mě pan doktor tolik kontroluje. :)

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 13:41

A proč prostě nepočkáš pár dnů, zda čárka sílí a následně se objednáš k dr.? :think:

Fff1507
Povídálka 29 příspěvků 25.01.17 14:22

Holky moc vam vsem dekuju za podporu a pozitivni komentare… :hug: :hug: :hug: ja rozhodne pockam a pristi tyden pujdu ke svy doktorce… pro me je totiz uz zazrak vubec to ze jsem tehotna… mam pco a kazdy mesic tak max 4 folikuly s tim ze ted leden byl mesic bez zadnych leku a injekci proto jsem docela v soku a nechci se zbytecne moc radovat ale zaroven ztracet nadeji taky ne tak proto asi jsem se i ptala jestli i S tak niizkym hcg mam sanci aby miminko bylo… jinak ano jsem asi 10-14 dni po ovu presne nevim tenhle mesic jsem opravdu nic nesledovala ani nebrala… moc vam vsem dekuju… zkusim za par dni jeste test jestli bude carka silit a pak porazim ke svy dr jak se vratim :* :* :*

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 25.01.17 14:37

@Fff1507 Já měla 32 DC hodnotu 80 a teď čekám každým dnem porod :-) Držím palce.

Fff1507
Povídálka 29 příspěvků 25.01.17 15:16

@kettkav jeeeeee drzim palecky a hodne stesti :hug:

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 25.01.17 15:18

@Fff1507 Děkuju :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama