Nízko položená placenta v 16. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 11:38
Nízko položena placená v 16 tt

Ahojte, byla jsem na kontrole a tam mi řekli že mám nízko položenou placentu, že mám mít klidový režim… Jaká je šance že se ještě povytahne??? Chtěla bych rodit přirozeně a hlavně mám strach aby se nezačala odlucovat a bylo miminko v pořádku :(

Přečtěte si článek: Jak probíhá 16. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
M-A
Kecalka 417 příspěvků 25.06.19 11:49

Taky jsem měla nízko, že zprávy v 1.screeninku mám u toho i od mé dr červený!, ale postupně se zvedla

Virgina123
Závislačka 3460 příspěvků 25.06.19 11:51

Taky jsem to tak měla a zvedla se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 11:56

Tak doufám že na příští kontrole už budou lepší zprávy :-)

blumen
Hvězda diskuse 51729 příspěvků 25.06.19 11:56

Zalezi, jak moc nizko je…zda uplne prekryva vchod delozni nebo ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 12:10

@blumen @blumen prej je těsně u vchodu, neměla by prekryvat vchod

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 12:18

V 17tt jsem ji mela uplne dole, zasahovala do porodnich cest, doktor me varoval, doporucoval klidovy rezim. Ve 20tt uz byla vyse, vubec nekryje porodni cesty, omezeni zruseno. Muze se vytahnout rychle. Doktor rikal, ze smerodatna je poloha placenty az od 31tt. Jinak se rustem delohy hybe. Drzim peati :palec:

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 25.06.19 12:19
@Anonymní píše:
Ahojte, byla jsem na kontrole a tam mi řekli že mám nízko položenou placentu, že mám mít klidový režim… Jaká je šance že se ještě povytahne??? Chtěla bych rodit přirozeně a hlavně mám strach aby se nezačala odlucovat a bylo miminko v pořádku :(
šance je veliká.. mě se taky vytáhla.. je to dost běžná věc
jinak mě to řekla dr kolem 20tt a 30tt byla nahoře..
a nevím jestli ti dr řekla žádný sex
Vallunka
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 25.06.19 12:24

Měla jsem také dole, klidový režim, zakázaný sex. Nevytáhla se, ale každý je jiný a šance tu je, pokud nezakryje vchod úplně. Dcera se pak nemohla dolů přetočit kvůli placentě, ale hodně se tou hlavičkou snažila. Neboj, může to být na příští kontrole úplně vpoho. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 12:24

@Kajka9 díky za informace.. Zakázala zdvihat těžké věci, žádný sex.. Který stejně nevedem :oops: ale prý ležet nemusim :) ale mám teď stejně takový divný pocit, snad to nebude žádné draamo

blumen
Hvězda diskuse 51729 příspěvků 25.06.19 12:28
@Anonymní píše:
@blumen @blumen prej je těsně u vchodu, neměla by prekryvat vchod

Tak to se jeste muze vytahnout. Ja ji mela niz u obou, neprekryvala vchod, ve 20. tt vse v poradku pak.

blumen
Hvězda diskuse 51729 příspěvků 25.06.19 12:28
@Anonymní píše:
@Kajka9 díky za informace.. Zakázala zdvihat těžké věci, žádný sex.. Který stejně nevedem :oops: ale prý ležet nemusim :) ale mám teď stejně takový divný pocit, snad to nebude žádné draamo

Ale mne teda nikdo nic nikdy nezakazoval. Asi ji mas niz nez jsem mela ja

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 25.06.19 12:29
@Anonymní píše:
@Kajka9 díky za informace.. Zakázala zdvihat těžké věci, žádný sex.. Který stejně nevedem :oops: ale prý ležet nemusim :) ale mám teď stejně takový divný pocit, snad to nebude žádné draamo

právě po sexu bys mohla krvácet jak je nízko placenta…
ležet nemusíš..já teda musela ale měla jsme k tomu od 3 měsíce skoro nonstop tvrdnutí břicha…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 12:38

@blumen nejspíš ano :) @Kajka9 hlavně aby miminko bylo v pořádku :hearts:️

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 25.06.19 12:39
@Anonymní píše:
@blumen nejspíš ano :) @Kajka9 hlavně aby miminko bylo v pořádku :hearts:️

bude neboj :hug:.. toto je fakt strašně časté

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama