Nízko položená placenta a zakázaný sex

238
17.1.21 10:15

Nízko položená placenta a zakázaný sex

Přeji krásnou neděli holky..
Omlouvám se za tuto diskuzi ale chtěla bych se zeptat.. Měla jste některá také v těhotenství nízko položenou placentu? Já už jsem kvůli tomu 4 měsíce na neschopence a několikrát jsem i krvácela.. Ale to už je díky bohu pryč. No ale doktor mi pokaždé říká že bych se měla šetřit, nezvedat nic těžkého, a že by jsme měli úplně vypustit sex :oops:
Dodržuji to takhle už skoro 5 měsíců.. No a nebudu vám lhát.. Chybí to :)
Ale zase nadruhou stranu jsem si řekla že udělám vše pro to aby mimi bylo v pořádku.. Ale chci se zeptat.. Měli jste sex i když vám to doktor zakázal a stalo se vám něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12057
17.1.21 10:17

Ne neměla jsem sex, za ty problémy a ležení v nemocnici by mi to fakt nestálo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
17.1.21 10:20

@iiiv dobrý den a mohu se zeptat jestli se vám ta placenta do porodu vytáhla? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12057
17.1.21 10:32

@Majka6802 ano vytáhla, obě děti jsem rodila normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 10:36

Mám to samé, sex zakázáný od začátku těhotenství a pokoušet to rozhodně nehodlám, opravdu nechci kvůli sexu skončit v nemocnici. Kolikátý jsi tt a jak daleko máš placentu od vchodu? Bereš nějaké léky?

• Citovat
  • Nahlásit
5679
17.1.21 10:45

To je teda pěkně pitomej dotaz. Víš že o to dítě taky můžeš přijít? Jen protože si chceš vrznout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
17.1.21 10:45
@Anonymní píše:
Mám to samé, sex zakázáný od začátku těhotenství a pokoušet to rozhodně nehodlám, opravdu nechci kvůli sexu skončit v nemocnici. Kolikátý jsi tt a jak daleko máš placentu od vchodu? Bereš nějaké léky?

Dobrý den teď začínám 23tt.
Dokror mi řekl že ji mám nízko vepředu.. Léky jsem brala když jsem krvácela.. Brala jsem Ascorutin a Utrogestan.. Teď už neberu nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6404
17.1.21 10:46

Ne, opravdu mě to za ten risk nestalo. Ale ke konci těhotenství se mi placenta vytahla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
17.1.21 10:49

@mackA159 dobrý den vím o tom.. A proto dělám vše pro to abych o něj nepřišla.. Za ten dotaz se omlouvám jen jsem se chtěla zeptat jak to mají ostatní těhulky :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2902
17.1.21 10:55

A to máte zakázaný jakýkoli sex i orální?

Vždyť na čelist by to vliv mít nemuselo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59988
17.1.21 11:03
@riccius píše:
A to máte zakázaný jakýkoli sex i orální?Vždyť na čelist by to vliv mít nemuselo.

nepsala, ze to chybí ji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18941
17.1.21 11:07
@riccius píše:
A to máte zakázaný jakýkoli sex i orální?Vždyť na čelist by to vliv mít nemuselo.

Zásadní problém může být i vzrušení a orgasmus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17305
17.1.21 11:13

@Majka6802 měla jsem taky nízko položenou placentu, dokud se nevytáhla, ani mě to nenapadlo (u mně hrozilo i odtrhnutí placenty, jestli to teda píšu správně). Krvácela jsem dlouho, polovinu těhotenství určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat