Nízkohormonální antikoncepce, je vůbec účinná?

23
17.1.20 21:04

Nizkohormonálni antikoncepce, je vůbec účinná?

Myslíte že nizkohormonálni antikoncepce pokud je kombinovaná (dva hormony) je stejně spolehlivá jako vysokohormonalni?
U nizkohormonální antikoncepce s jedním hormonem mi je jasné že pravděpodobně bude náchylnější na selhání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21997
17.1.20 21:13
@Eliscka píše:
Myslíte že nizkohormonálni antikoncepce pokud je kombinovaná (dva hormony) je stejně spolehlivá jako vysokohormonalni?
U nizkohormonální antikoncepce s jedním hormonem mi je jasné že pravděpodobně bude náchylnější na selhání.

Neselhává antikoncepce. Spíš její uživatelka. Poraď se se svým gynekologem, co je pro tebe vhodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
17.1.20 21:29

@Russet přesně v tom smyslu jsem to myslela. Gynekolog mi právě doporučil kombinovanou nizkohormonální :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21997
17.1.20 21:30
@Eliscka píše:
@Russet přesně v tom smyslu jsem to myslela. Gynekolog mi právě doporučil kombinovanou nizkohormonální :)

On je na to študovaný. Zná tě. Asi ti poradí lépe než emimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2699
17.1.20 21:45

Tak já měla Lindynette, která je brána jako nizkohormonalni. Brala jsem ji tak 10 let. Spolehlivost 100%, sex bez jakékoliv další ochrany. Většinou je chyba mezi platem a pusou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
17.1.20 21:50

@Martha03 taky ji beru, brala jsi ji na hodinu přesně, nebo nějaké výkyvy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2699
17.1.20 21:53
@Eliscka píše:
@Martha03 taky ji beru, brala jsi ji na hodinu přesně, nebo nějaké výkyvy?

Občas se mi stalo, že jsem si ji vzala o pár hodin později a asi třikrát, že jsem si ji vzala až druhý den ráno. Většinou do těch 12 hodin. Nic se nestalo. Po vysazení jsem otěhotněla na druhý pokus…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama