Nízkohormonální HA a vliv na pleť a přibírání

293
7.12.19 19:29

Nizkohormonální HA, pleť, přibírání

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jakou byste mi doporučily HA, aby měla min hormonů než dryak Diane 35 a podobné. Rozhodně po ní nechci přibrat, jsem sportovec a váhové výkyvy si nemůžu dovolit, zároveň zdravě jim, takže veškeré nakynuti bych dávala za vinu HA a ne žravosti :mrgreen: a aby pomohla pleti, alespoň trochu. Když už ji musím brát :? Bohužel přítel studuje VŠ, já na ní nastupuji příští rok dálkově, kondom nám párkrát praskl a stejně jsem běžela pro Postinor, což je jednorázově horší než pravidelně HA, tělísko jsem nesnesla, vrátili mi sice část peněz, ale za zdravotní potíže mi to nestálo. Přerušovaně ani s kondomen na to prostě nemáme nervy, stačí stres v práci a ve škole a jeste nervy kolem rizika těhotenství. Kdybych otěhotněla, šla bych bez rozmyslu na potrat, což je podle mě opět mnohem horší než brát HA. Takže prosím neraďte „žádná“ „je to svinstvo“ ano je, ale není na výběr :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
7.12.19 19:47

Brala jsem dlouhodobě Lunafem a byla jsem spokojená. Ale jak to je s hormony v porovnání s Diane, netuším. Určitě by ti poradil gynekolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
7.12.19 20:46

Já než jsem to svinstvo vysadila tak sem měla nuvaring. Meni se jednou za 3 týdny a nejde přes zažívací trakt jako prášky, akorát je trošku dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2508
8.12.19 08:46

Ja si teda uprimne myslim, ze kazda zena reaguje na konkretni HA jinak, takze nevim jestli ti nase zkusennosti s konkretni znackou pomuzou. Jinak ja brala HA 9 let, prostridala jsem 3 druhy, nazvy prvnich dvou si nepamatuju, ale jedna z nich byly naplasti, posledni ha byla MyWy. Nikdy jsem po zadny nepribrala ani deko a nezpusobovala ani jiny problemy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat