Nízkokalorické sladkosti

Anonymní
23.8.20 23:37

Nízkokalorické sladkosti

Ahoj, byla bych ráda kdyby mi někdo mohl poradit nějaké nízkokalorické sladkosti, popřípadě z lidlu tam chodím často :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2577
23.8.20 23:51

Já do Lidlu nechodím skoro vůbec, ale z běžně dostupných mlsek můžu doporučit mrazem sušené ovoce, lisované ovoce v tyčinkách (prodávají v DM, nebo Rossmann u dětských potřeb), v Lidlu mám ráda tu směs oříšků a sušeného ovoce, co mají na kase. Taky miluju kokosové plátky, bonbóny z fíkové pasty a určitě bych si vzpomněla ještě na něco. Kolik mají ty věci kalorií netuším, ale není v nich chemie ani přidaný cukr ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
24.8.20 07:37

Já zase miluji oriskove pomazánky, nechci dělat reklamu, najdeš je na eshopech s fitness doplňky, ale cenově je to dražší, ty kvalitnější stojí kolem 300 Kč..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
24.8.20 07:39

@Beckyttine5 taky je miluju, ale bohuzel zrovna ty jsou jedna velka kaloricka bomba :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
24.8.20 07:41

Vysokoprocetní čokoláda. V Lidlu ji mají za dobrou cenu. Když mě honí mlsná, tak si dám řecký jogurt - čokoládový. Ty mají v lidlu taky. Pilos je za dobrou cenu a má 0,3% tuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
24.8.20 07:45

Pár tipů na sladké svačinky - kefírové mléko nebo podmáslí rozmixované s banánem a skořicí, domácí musli tyčinky - mám na ně lis od Tescomy, jsou i různé zero toppingy, ale je to složeno ze samých sajrajtů, domácí koláče a jiné dezerty, na netu najdeš spoustu nízkokalorických, jablko na malé kostičky + oříšky + rozinky.
Oříšková másla a pasty miluju, ale je to kalorická bomba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51106
24.8.20 07:58

Ona se ta nízkokaloričnost s pojmem sladkosti, natož sladkosti z Lidlu dost vylučuje. Spíš bych ubrala na frekvenci a množství, než si dát ke kafi tatranku, tak jeden dva čtverečky vysokoprocentní čokolády (tu vedou). Když si dáš jeden bonbón, tak to nemusíš tak hrotit, jako když máš potřebu sníst jich deset, to je potom nějaká nízkokaloričnost zbytečná. Oříšky, sušené ovoce, různé tyčinky byť bez přídavku cukru, jsou dost kalorická bomba, ale zas když toho sníš trochu v rámci svačiny, má to aspoň nějakou přidanou hodnotu oproti tomu, co si představuju pod pojmem sladkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14426
24.8.20 09:04

Meloun, jahody, broskve, jablka, pomeranče a další čerstvé ovoce… Sušené je většinou doslazované.
Tvaroh či jogurt, do kterého si dáš ovoce, trochu medu a třeba trošku oříšků, kefírové mléko či podmáslí rozmixované s ovocem, bez doslazování. Vysokoprocentní čokoláda - v malém množství.

Obecně jde především o složeí a množství, frekvenci a celkový denní příjem a výdej. Pokud jíš vyvážeě a pořádě se hýbeš, tak se ti do vyváženého režimu vejde občas i třeba běžná zmrzlina a bude to lepší, než když sníš denně hromadu „dietních“ výrobků.

Jinak pokud tě honí chutě na sladké, tak prostě jíš málo a nejspíš máš ještě navíc málo vlákniny ve stravě. Jakmile budeš jíst a spát tak, aby ti nelítal krevní cukr a aby si měla dostatek živin, chutě na sladké tě přejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3095
24.8.20 21:06

Tvaroh a bobulove ovoce nebo ho osladim 80%proteinem se stevii. Chute prejdou a hlad taky. No a studeny meloun :srdce:, ale nevim, jestli ho nekdo dokaze snist min nez kilo na svacinku. Ja totiz ne, tak to uz nizkokaloricke neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44647
24.8.20 21:12

Sušené ovoce, čerstvé ovoce, kokos a další věci co zde zmiňujete - nic z toho není nízkokalorické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44647
24.8.20 21:19

Sice to není sladké, ale v lidlu mají různé ořechy a dobré jsou slunečnicové semínka.
Nebo zeleninové chipsy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.20 10:43

Domácí svačinové dezerty… nasyslila jsem si takové ty malé skleničky s víčky od jogurtů a do nich si dělám, na co mám chuť - většinou tvarohového. Sladím čekankovým syrupem nebo troškou vanilkového cukru, dělám si odlehčený míša dezert, tiramisu, panna cottu, tapiokový a chia pudink apod. atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
14.10.20 14:37

Mám skvělou kuchařku na dietní a zároveň proteinové sladkosti. Nejlepší jsou dorty a
dá se objednat přes distributora. Stačí se podívat na facebook stránky Zdraví harmonie a kondice a kontaktovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
14.10.20 14:50

Tady se sešly v těch doporučeních dobré kalorické bomby :P

Pokud chceš sladké a zároveň nízkokalorické, budeš odkázaná na věci slazené stévií, čekankovým sirupem, případně umělými sladidly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1916
14.10.20 14:52

Nízkokalorická sladkost je oxymoron. Pokud chceš, aby to bylo sladké a nízkokalorické zároveň, musíš sáhnout po něčem, kde jsou umělá sladidla. Sice je to v podstatě jedovaté, ale tvoje zadání to splní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama