Nízkosacharidová dieta bez keto produktů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
15.11.21 20:18

Nízkosacharidová dieta bez keto produktů

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda je tady některá z Vás můj případ. :lol:
Pustila jsem se do hubnutí a zakoupila produkty od KetoMix, ale prostě mi ta jídla nějak nejedou. :roll: A navíc všechno v prášku.. :nevim:
Tak jsem se rozhodla to udělat podle svýho, na snídani teda zvládnu proteinový koktejl od KetoMix, ale to je tak všechno. Zbytek dne je vývar, proteinový chléb, sýry, šunky, sušené maso, prostě všechno co má málo sacharidů, (a zelenina samozřejmě) poctivě si vše vážím a počítám a za den do sebe dostanu okolo 30g sacharidů, z těch 50g povolených, co se nesmí překročit, aby probíhala ketóza.
Psala jsem dotaz přímo na KetoMix, ale tam mi bylo jen řečeno, že bych měla jíst přímo jejich jídla kvůli vitamínům a bla bla a já si myslím, že to je jen tah na to, abych kupovala co nejvíc jejich produktů.
Takže.. :lol: je tady někdo, kdo to má podobně a váha jde nebo šla dolů? Je to teď teprve týden a kupodivu mi tato dieta moc vyhovuje, ale jediné čeho se obávám, abych něco nedělala špatně, váha nešla dolů a teda zbytečně. Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4041
15.11.21 20:20

Na fb je skupina Nizkosacharidove stravovani, mas tam recepty, rady spoustu podkladu a samozrejme ti lidi poradi. Zkus to tam, tady to neni tak interaktivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.11.21 20:22

@jednoslunicko Jé moc děkuji za doporučení. :srdce: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4690
15.11.21 21:08

Myslíš, že je zdravé jíst instantizovane potraviny? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10876
16.11.21 05:53

@Mimmie právě jde krásně jíst i bez těch umělých sraček co oni prodávají. A samo, že ti budou tvrdit, že musíš jít to jejich jinak pojdeš. Musí vydělávat. Je taková spousta skupin, kuchařek apod. kde jde krásně podle tady toho jet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.11.21 07:46

@S.maya Právě že ne, jak jsem psala, nelíbí se mi už jen to, jak je všechno v prášku. A já nikdy nejedla polévky v prášku a podobné srajdy :D proto mi nejsou k chuti ani ty jejich produkty. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.11.21 07:49

@Cenarius Ano, přesně tak mi to napsali, že když se nebudu držet jejich plánu, ohrožuji své zdraví kvůli nedostatku vitamínů a hubnutí nemusí fungovat. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1945
16.11.21 08:25

Mimmie, zdravý rozum mi velí jíst to co roste v přírodě co nejméně upravené. To asi prášek nebude… ten jím když jsem nemocná. Těžce obézní člověk s nezdravym vztahem k jídlu a svému tělu se může nastartovat práškem z ketomixu, ale stejně musí časem přejít na pevnou stravu…
Keto-diet se dá normálně držet i bez ketomixu. Vždyť to přece víš…
Jo a ptala ses jestli to někomu funguje - tak ti odpovídám že funguje. Mě to funguje skvěle. Hubnu ze zdravotních důvodů, nemám velkou nadváhu, nosím velikost 40-42… za dva týdny 2 kila dole, výrazně splasklo břicho, silueta je celkově stihlejsi. Stačí low carb, nemusí to být ani keto… mam to vyzkoušeno několikrát, ale ta opravdová vůle k tomuto stylu života mi chybí. Vždycky 10 kilo zhubnu a pak je pomaličku v rozmezí dvou az tří let přiberu zpět- pivečko, chlebík, přílohy… když mi začne moje postava vadit, zase shodím ;) nikdy jsem nepřekročila hranici mírné nadváhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
16.11.21 09:14

Tak ono s temi produkty je to jednodussi..nemusi clovek nad vyberem potravin nejak extra premyslet…ja jsem drzel bezsacharidovou dietu normalne, jedla jsem hlavne zeleninu, vejce, maso, syry (do 30%), orechy, srminka lusteniny, soju, taky smakouna…no furt to samy :nevim: pozfeji uz pro me bylo lepsi si objednat z ketodiet praskovy jidla..jenze ja nejak na jidle nelpim..staci mi, kdyz nemam hlad a na to mi koktejl, nebo ty jejich omelety staci :nevim:…,ale da se to v klidu zvladnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4690
16.11.21 13:09
@Mimmie píše:
@Cenarius Ano, přesně tak mi to napsali, že když se nebudu držet jejich plánu, ohrožuji své zdraví kvůli nedostatku vitamínů a hubnutí nemusí fungovat. :lol:

Myslím, že víc vitamínů a minerálů je v opravdové kvalitní stravě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
16.11.21 13:15
@Mimmie píše:
@Cenarius Ano, přesně tak mi to napsali, že když se nebudu držet jejich plánu, ohrožuji své zdraví kvůli nedostatku vitamínů a hubnutí nemusí fungovat. :lol:

Ale houbeles. Pokud si hlidas prijem zeleniny a vlakniny, tak zadne jejich umelotiny nepotrebujes. Jen mozna budes muset doplnovat elektrolyty, abys byla hydratovana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat