Reklama

Nízký progesteron a žádná ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 25.09.18 12:48
Nízký progesteron, žádná ovulace

Ahoj holky,

20DC a 30DC jsem byla na hormonalnim profilu, aby MUDr zjistil, zda probíhá ovulace, kvůli nepravidelným cyklům po vysazení HA (již rok neberu)… v obou testech vyšly všechny hormony i štítná žláza v normě, až na progesteron, který byl z prvního odběru na 0,54, z druhého hodnoty nevím, ale říkala sestra, že stále nízko a že tedy neproběhla ovulace… budu ještě volat doktorovi, abychom se domluvili na dalším postupu. Máte některá zkušenost? :kytka:
Děkuji za odpovědi!

Reklama

Reakce:

zuz1206
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 25.09.18 13:05

ja beru v druhe puli cyklu proveru, coz je na ustaleni cyklu, jelikoz mi nechodila menstruace. nevim ale jestli je to na reseni problemu ze neni ovulka, na to beru clostik..

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 25.09.18 13:22

@zuz1206 mně MS chodí, první půlrok po vysazení velmi nepravidelně od 21 do 46 dnů, teď poslední měsíce se to ustálilo na 31-33 dnů dlouhý cyklus… MUDr napadlo udělat hormonální profil a bohužel se zjistila takto nízká hladina progesteronu a tím neprobíhající ovulace :nevim:

zuz1206
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 25.09.18 13:31

@PepiKo tak dle me jsem to mela taky, ja trpela na silene bolesti v podbrisku cca 9mes, pak jsem sla na laparku kde nic nezjistili, dr mi nasadila prgestoron a bolesti nikde…ovu musi stimulovat pomoci clostiku, a snad se zadari…takze bych to u tebe videla stejne..kolik ti je?

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 25.09.18 14:01

@zuz1206 děkuji, tak uvidíme… já žádné problémy jako bolesti břicha nebo něco nemám, i ta MS teď začala chodit pravidelně, tak mě docela překvapilo, že je takový problem… teď mi bude 25 za pár dní :))

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >