Nízký tlak bolest hlavy

Anonymní
16.7.20 12:28

Nízký tlak bolest hlavy

Ahoj chtela bych se zeptat co vám pomáhalo na nízký tlak? Dost často si nechávám změřit, protože babicka je zdravotní sestra, tak za ni chodím :D a vzdy mám tak okolo 90 někdy to tedy stoupne na 92-3, ale problém je ze mě pořad bolí hrozne hlava a nevím co s tím prášky furt jist nechci.. nevím vůbec z čeho bych mohla mít furt takový tlak, kafe piju hodně, takže ani to mi nezvedne, solím taky dost :D :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

315
16.7.20 12:30

A pijes dost? Nejaky pohyb?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13632
16.7.20 12:40

Hodně pít, dostatečně sportovat - spíš silově, o trochu větší objem svalové hmoty, umí tlak srovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.20 12:57

Prášky? Na nízký tlak prášky nejsou… Babička je zdravotní sestra a nic Ti neporadí? Já mám nízký tlak celý život, všichni doktoři radí pít kafe nebo sklenku červeného (nevím, kolik Ti je ovšem). Já kafe ani alkohol nepiju, zvyklá jsem si. Musíš ale dodržovat pitný režim kvůli té bolesti hlavy. Na samotný nízký tlak nic stejně není. Léky jsou jen na vysoký. A počkej v těhotenství, to je teprve nízký tlak nízký, to jsem i omdlela ve vlaku plném lidi, to je teprv starost… Jestli ta bolest hlavy není z nedostatku tekutin nebo třeba stresu…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.7.20 13:00

Jestli solíš hodně a piješ hodně kafe, tak buď ráda, že máš jen nízký tlak… Kafe i sůl odvodňují, tak jestli nevypijes min dva litry vody k tomu, tím myslím ředěne džusy, neslazeny čaj bez teinu nebo čistou vodu, tak se nedivím, že tě bolí hlava…

• Nahlásit
  • Citovat
1469
16.7.20 13:18

Mam to samy, tlak 85-90/55-60 a to jsem rada. Hlava se mi mota hodne, piju 3l denne, cvicim jogu teda jen.. nezvednes to nijak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama