Nízký tlak na slunci v těhotenství?

6
29.5.21 14:36

Nizky tlak na slunci v tehotenstvi?

Ahoj maminky,

Jsem v 18tt a napadlo me poradit se tady ohledne slunicka v tehu. Jsme nyni na dovce, kde je cca 24-25 stupnu ve stinu a vcera byl asi nejteplejsi den, moc nefoukalo. Sla jsem az v 17:00 (teplo ale bylo stejne, jen to nebylo uz poledni prime slunce) na prochazku (hodinka a 3,5 km), ale zapomnela jsem si dat ksiltovku na prvni cca pul-3/4 hodiny cesty. V prubehu prochazky jsem vypila 0,5 litru vody, ale kdyz jsem prichazela zpatky, tak uz se mi trochu motala hlava a dochazela jsem „tak tak“, abych sebou nesvihla.
Musela jsem si pak na hodku lehnout.

Myslela jsem, ze jsem se prehrala, ale nepotila jsem se a nebylo mi vedro na padnuti z vedra teda… jen jsem zapomnela tu ksiltovku. Sice jsem sla celkem v tempu (na muj stav :) ), ale nemuze to byt spis nizkym tlakem z tepla, co myslite? Ten obcas mivam. Bricho jsem mela namazane i pod trickem.
Tak ted nevim, jestli jsem byla prehrata nebo jen ten tlak.

Proste mi to neprislo, ze jsem neco prehnala. Pres den ve stinu, hodne piju. Nebo myslite, ze jo?
Kazdopadne mi teda slunce asi nebude delat vubec dobre ani tu hodinku, to jsem stastna pred letem 8o Jinak pres den piju cca 3 litry tekutin.

Dekuju za Vase tehu slunecni zkusenosti :srdce:

Příspěvek upraven 29.05.21 v 15:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
194
29.5.21 14:45

Bohuzel normalni. V prvnim tehotenstvi mi vyssi teploty, nedejboze slunce, nedelaly vubec dobre, ted ve druhym je to snad jeste horsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17146
29.5.21 14:56

Normalni, sluníčko a vyšší teploty mi nedělají dobře, vubec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
29.5.21 15:05

Je to zcela normální… Já sem 30tt a běžné chodím denně 10 až 15 km a když se blížím ke konci občas se mi sem tam mzitka taky objeví… Jsi v jiném stavu s tělo ti přijímá jinak než normálně :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
29.5.21 15:48

Já ani nemusím byt v tom, aby mi vyšší teplota udělala takhle zle, těhotenství to jenom zhoršuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 16:12

Znám, bohužel. Sekla jsem sebou v koupelně, na schodech a mále se složila v obchodním centru. Dostala jsem kvůli tomu neschopenku, doktorka se bála, že sebou švihnu někde v metru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat