Nízký tlak, špatně od žaludku

20
25.1.21 16:46

Nízký tlak, špatně od žaludku

Dobrý den,

chci se zeptat zda je možné, že mi je z velmi nízkého tlaku špatně od žaludku. (těhotenství vyloučeno) Někdy pouze po ránu, někdy celý den. Případně nějaké ‚babské recepty‘ na nízký tlak?

Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15536
25.1.21 16:48

Ne - to bude něčím jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
25.1.21 16:52

Z tlaku samotného asi ne. Na tlak si dej kafe, nebo ještě lip černý čaj (kafe te rychle nakopne, ale taky rychle opadne), panáka, což není dobry do práce no :D najíst se a mít po ruce hroznovy cukr, ten mě celkem zachraňoval v těhotenství, když mi tlak padal. Někomu tlak vyrovna česnek, ale to vyzkousej až budeš mít den volna, mě třeba tlak srazí ještě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
25.1.21 17:05

Nízký tlak mám od mala, ke konci těhotenství se to vždy zhoršovalo. Často jsem měla stavy, kdy jsme měla hodně nízký tlak, motala se mi hlava, černo před očima, bylo mi i zle od žaludku, ale nezvracela jsem. Mám to i mimo těhotenství, ale ne tak silné. Pomáhal černý čaj a obecně hodně tekutin. Pak samozřejmě dát si panáka, ale to jsem v těhotenství nepokoušela :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
25.1.21 17:10

Mám hodně nízký tlak a jedním z průvodních jevů je u mě špatně od žaludku, jakmile tlak stoupne, nevolnost zmizí. Mnohaletá nemilá osobní zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
25.1.21 17:19

Holky, když píšete nízký tlak tak to je kolik? Já mám tlak taky nižší dle dr.,ale mě na to kafe nepomáhá vůbec teda. Ten hrounový cukr jsem nezkoušela teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
25.1.21 17:26

@Dara90 kafe moc nepomůže, spis ten čaj. Nízký je od 110/70 níž. Ale to by byla u mě krásná hodnota, já mívám tak mezi 90/70 - 80/60 :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
25.1.21 17:31

@Kriss Tina jsem těhotná, kafe si dávám jen slaboučký ráno. Zkoušela jsem vysadit úplně, ale hrozně mě potom celý den bolí hlava když si ho ráno nedám. Já měla na poslední kontrole 97/58.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
25.1.21 17:51

@Dara90

I nižší než 90/60, ale to mi bývá fakt blbě.

Pomáhá čaj, káva (jednu jsem pila i v prvním těhotenství, dokonce doporučenou lékařem, že raději kávu, než někde omdlít, ve druhém těhotenství jsem kávu nemohla ani cítit). Popř. trocha alkoholu, ale jen výjimečně a v těhotenství samozřejmě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
25.1.21 18:03

@Pimperelle mě doktor řekl, že si mám dávat deci červeného vína. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
25.1.21 18:46

@Dara90 Já mám tak 95/65. Když mi v těhotenství bylo fakt blbě tak 78/55. Sestra se divila, že ještě žiju :mrgreen: Ale vždy mi říkala, že lepší než vysoký. A taky raději deci vína (samozřejmě ne každý den) než omdlít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
25.1.21 20:31

@Dadda8 :palec: díky, zkusím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu