Nízky tlak v prvním trimestru

30.4.17 13:19

Nízky tlak v prvním trimestru.

Holky jsem zhruba 4-5tt, dnes ráno mě trapil nízky tlak, zničeho nic se mi začla motat hlava, podlamovali se mi kolena, silné pištění v uších no hruza, musela sem si jít lehnout aby o semnou neseklo. Jak sem si lehla tak pištění odeznělo a začal šum v ušich zkoro sem neslyšela. Potom to přestalo a bolela me hlava. Bohužel chlap spí po noční a s dcerou sem byla sama. Jen mě zajíma co pomáhá na nízky tlak, když nepiju kafe?. Děkuju za odpovědi :-) :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1918
30.4.17 13:56

Decka cervenyho? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 14:03

@romik0013 Opravdu no ja ani nepiju :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
30.4.17 14:05

@Daasenka13 to neni zase piti, ale myslim, ze tlak by mohl drobet zvysit ;) nebo koukni na net..na znizeni je kopec veci, ale zvysit? Jedine, ze by si se drobet rozcilila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 14:09

@romik0013 Haha kupodivu dcera je dneska hodna :D :D Určitě mrknu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
30.4.17 14:37

V prvním trimestru je snížení tlaku normální, ve druhém trimestru se zase upravuje, snižuje se zase až těsně před porodem, aspoň u mě.
Já jsem si dávala slabý černý čaj s citronem a medem(normálně ho nepiju, černý čaj mi nechutná) nebo skleničku kofoly(běžně piju příležitostně).
Trocha kofeinu neublíží. Kafe a víno taky nepiju, ani příležitostně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70064
30.4.17 16:10

@Daasenka13 Kolu, je tam jak kofein, tak cukr… ale poctivou, ne tu s umělými sladidly… a jinak tedy nechci tě strašit, ale provázelo mě to celé těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 20:50

@Jana206 No ja čaje nepiju moc často jen když jsem opradu nemocná. Tak zkusim čaj, mam tam černej :) @j.a.n.i1 Noo ono je to moje druhe těhotenství, u dcery jsme měla nizky tlak tak nějak uprostřed těhotenstvi. A teď u toho meho „vetřelce“ hned na začatku a děla teda hodne velkou neplechu. :? Už se těšim jak to budu mit za sebou ????????????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70064
30.4.17 21:30

@Daasenka13 Nejpozději za 9 měsíců ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
30.4.17 22:10

@Daasenka13 já čaje miluju, v normálním stavu bylinkové, ovocné a zelené i s příchutí, v těhotenství je potreba omezit hlavně ty bylinkové. Černý piju jen v těhotenství, tlak mam nízký stále, v těhotenství se snižuje a blížící se porod jsem vždy poznala tak, ze mi ta spodní hodnota klesla az k 50,nastesti jsem ale nikdy neomdlela. Spíš se to projevilo únavou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama