Kopie Nižší bazální teplota při špinění

328
17.6.13 11:40

nižší bazální teplota při špinění

Ahojte holky,
moc Vás prosím o vaše zkušenosti, která už jste byla těhotná. MS jsem měla dostat před 3dny. Teprve dnes jsem začala špinit, ale velmi slabě, není to ani na intimku. Měřím si BT, měla jsem hezkou křivku a teploty ještě do včera 37st, dnes ale jen 36,6. Těhotenský test včera negativní. Doufala jsem v těhu a upřímně stále doufám..
Mám jediný dotaz, nikde jsem to tady neobjevila.
Stalo se vám některé, že jste dostala místo MS jen opožděné špinění a zjistila jste pak, že jste těhu? A pokud jste si měřily teplotu, může se stát, že je v době špinění pokles?
Trápí mě poslední dny únava, nechuť k jídlu, mám zvětšená prsa. Je možné, aby test po více než 14 dnech po oplodnění zůstal negativní?
Neptám se, zda je možné, jestli jsem těhotná, ale spíše na vaše zkušenosti se špiněním, kdy už jste byla těhu, připádně se snížením teploty při špinění.
Děkuju moc za jakýkoliv příspěvek, budu velmi ráda :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
3168
17.6.13 11:48

@Tea.30
těhotná jsem ještě nebyla, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že jak klesne BT a začne špinění, asi je to marný :-( asi to dneska nebo zítra dostaneš.
samozřejmě zázraky se dějí a budu držet palce, ale v těhotenství když je špinění nebo i krvácení na začátku, tak teplota zůstává nahoře.
kromě toho těhotenský test by už asi něco ukázal…

• Nahlásit
12295
17.6.13 11:51

@Tea.30 bohužel to moc optimisticky nevidím, jak jde teplota dolů je to blbý :(

• Nahlásit
328
17.6.13 11:59

Uvidím ještě co bude zítra..Pokud bych měla teplotu nižší více jak 1 den, také už bych si naději nedávala. Jde o to, že jsem dnes poprvé měřila jiným teploměrem, protože můj se mi rozbil.
Uvnitř jsem nějaká citlivá, tak se bojím i jiného problému :( Celkově jsem nějaká nervozní, podrážděná, plačtivá :(
Ale opravdu moc děkuju za vložení komentářů :kytka:
Jinak menstruace se podle mě vůbec nechystá, max to špinění, nemám ani žádné příznaky. Ale bohužel trpím občas na velmi slabé MS, což být opět může :,(

• Nahlásit
3168
17.6.13 12:04

@Tea.30
podívej se na FF na grafy těhotenských křivek, třeba tam najdeš nějakou podobnou té tvojí. Držím palce :palec:

• Nahlásit
328
17.6.13 12:16

Toto jsem objevila:
Ostatně život a praxe měření bazální teploty částečně popřely i pravidlo trvale zvýšené teploty po celý začátek těhotenství. Kromě poklesu, který lze přičíst implantaci vajíčka, může dojít i k dalším mírným či větším výkyvům v naměřených teplotách. Často k tomu dochází v období příchodu očekávané menstruace a tento pokles může být provázen špiněním, ba dokonce i krvácením. Takový stav je nezřídka považován za menstruaci, jen oproti menstruaci je krvácení obvykle slabší.
Ale kde se mám lépe podívat na grafy nevím :nevim:

• Nahlásit
3168
17.6.13 14:31

@Tea.30
já se taky pokaždý chytám nějakýho stébla (snažíme se už přes 5 let), ale spíš bych to neviděla. Zvlášť, když je test negativní. kolikátý den po ovulaci máš?

• Nahlásit
328
17.6.13 16:34

Právě že si ani nejsem jistá ovulací..Dle teplot bych tipovala, že byla 2.6, takže by to bylo 14 dnů po ovulaci, ale dle příznaků i o 3 dny dříve- špinění (2denní) + hlen..jenže někde jsem četla, že se ovulace bere až poslední den plodného hlenu a já to špinění měla první den hlenu, takže možná opravdu až 2.6.
Taky to ale moc nevidím..Poslední dobou mám celkově s menstruací problém, bud dorazí jen špinění nebo musím na vyvolávací injekci :(
Chystám se k mudr, at mi s tím konečně poradí. zatím jsme zkoušeli jen Duphaston a to nezabralo. my se snažíme půl roku. Ale teprve tento měsíc jsem si měřila teplotu a měla ji po ovulaci stále nahoře a díky tomu hlenu si myslím (doufám) že opravdu proběhla, i jsme se v té době snažili. Před tím jsem to neřešila, jen ten Duphaston na srovnání cyklu, ale stejně jsem i při něm musela na vyvolávačku :( je to děs, jak si to tělo se mnou hraje :(
Takže také zjištuju, co a jak u ostatních, abych třeba věděla, co vše je možné :nevim:
jajda 32: 5 let je hodně a už to nějak více řešíte?

• Nahlásit
3168
17.6.13 18:11

@Tea.30
Tak sem hoď graf, já ti povím jak to vidím :-)
No řešíme, ale totálně všechno máme v naprostým pořádku a přitom ani IVF nepomohlo :-( Takže nevím. Prý je 10% neplodnosti nevysvětlitelných ;-)

• Nahlásit
328
17.6.13 18:16

http://www.fertilityfriend.com/…h_module.php?… Doufám, že se mi to sem vloží :-)

• Nahlásit
328
17.6.13 18:18

Moje kamarádka se snaží také už několik let a také stejný nevysvětlitelný důvod, je jí 32 :nevim:

• Nahlásit
3168
17.6.13 18:31

@Tea.30
to se nevložilo :-( zkus to uložit do pc a vložit jako obrázek.

• Nahlásit
328
17.6.13 18:34

fotka grafu

Tak ted snad

• Nahlásit
3168
17.6.13 18:43

@Tea.30
hmm, máš to trochu rozházený, minule ti klesla teplota až 3.den ms, ale asi souhlasím s FF kdy byla ovulace.
Pokles je velký, v takový chvíli já už to vzdávám. ale jelikož jsi měřila jiným teploměrem, tak šance jistě je :-)

• Nahlásit
328
17.6.13 18:49

Jo, fakt vyloženě čekám co bude zítra. Jde o to, že minule jsem špinila přesně po 29dnech cyklu, což byla předpokládaná MS- špinění bylo větší a trvalo 5 nebo 6 dnů- slabá MS, teplotu jsem před tím ještě neměřila, ale zkusila jsem si ji změřit během špinění a to byla 36.4- vyloučila jsem těhu, pak se držela stále tak nízko. Šla jsem na vyvolávací injekci a den po píchnutí injekce teplota vyskočila na 36,8 nebo 36,9 (ted nevím) a pak postupně klesala s tím jak MS slábla, tak jako vidíš na grafu. Takže si myslím, že teplota byla ovlivněná injekcí, protože před tím se celý týden držela na 36,4 jako by bylo už po MS. Takže jen díky tomu si stále naději dávám..Dnešní špinění je neuvěřitelně slabý, vlastně žádný, jen když sáhnu dovnitř, tak uvidím, co bude zítra..Každopádně aspoň mám naději, že byla OVU, bála jsem se, že ji díky slabým MS nemám..

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat