Nížší teplota, zpoždění menstruace a negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 15:47
Nížší teplota, zpoždění menstruace a negativní test

Zdravím všechny a omlouvám se za anonym.
Chtěla bych se zeptat zda muzu otěhotnět i přes to že se mi teď poslední 3 dny snížili teploty od 37 na 36,7 a 36,5 předevcirem byla ještě 37 a teď se snížili. Mám zpoždění menstruace ale negativní těhotensky test. Díky za odpovědi, názory a zkušenosti.

Reakce:
inkognit
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 03.07.19 16:53

Pokud máš negativní těhotenský test, tak je to nepravděpodobné, ale pro klid v duši bych test udělala třeba ještě za dva dny a pak zase… já měla čárku na testu až sedmý den zpoždění

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 16:58
@inkognit píše:
Pokud máš negativní těhotenský test, tak je to nepravděpodobné, ale pro klid v duši bych test udělala třeba ještě za dva dny a pak zase… já měla čárku na testu až sedmý den zpoždění

Ještě jsem takové zpoždění neměla, tak mi to přijde divné, akorát mám strach aby to nebylo něco jiného. Test zkusím za týden když se nedostaví MS.

janka23
Závislačka 2652 příspěvků 03.07.19 18:17

Pokud ne BT nizka a test negtivni po meskajici ms, cekej ji. Pockej tyden. pokud nedojde, zasla bych na vyvolvacku. Dle me se o tehotenstvi na 95% nejedna

Michaela02993
Závislačka 3864 příspěvků 03.07.19 19:35

@janka23 Jani s tím nemůžu souhlasit, já měla v době MS BT pod 37 (cca 36.6 a 36.5), ale taky bych to na těhotenství neviděla :) :) :) to teplo holt dělá divy :)

janka23
Závislačka 2652 příspěvků 03.07.19 21:23

@Michaela02993 byla jsi s BT jedna z tech vyjimek? U me BT ukazala tehotenstvi, diky predchozimu, drive, nez test :) ale pani meska ms dlouho. Tak samozrejme, po virtualnim svete moc radit nejde, ale myslim si to same, tady se dle vseho o tehotenstvi nejedna, ac bych jej pani prala :) :dance:

Váš příspěvek
Reklama