Nk buňky, ASA vysvětlení hodnot

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
74
25.3.22 13:10

Nk buňky, ASA vysvětlení hodnot

Ahoj holky, vím, že tu je spoustu žen co se už vyz á v hodnotách NK buněk, protilátek proti spermiím. Moje lékařka v gennetu mě chtěla poslat na IVF že mám protilátky proti spermiím, nakonec jsem se s ní domluvila, že IVF zatím nechci a předepsala mi Medrol na 3 měsíce 4mg 1×denne, a za 6 týdnu kontrola.

Moje otázka- vyžádala jsem si výsledky krve a hodnoty jsou v příloze. Je tam napsáno hraniční, znamená to, že je to jen lehce zvedlé? Dokáže někdo posoudit tyto hodnoty?

Budu to brát i svému gynekologii.

Moc díky a přeji štěstí všem snažilkám :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74248
25.3.22 13:23
@Púpava 91 píše:
Ahoj holky, vím, že tu je spoustu žen co se už vyz á v hodnotách NK buněk, protilátek proti spermiím. Moje lékařka v gennetu mě chtěla poslat na IVF že mám protilátky proti spermiím, nakonec jsem se s ní domluvila, že IVF zatím nechci a předepsala mi Medrol na 3 měsíce 4mg 1×denne, a za 6 týdnu kontrola.

Moje otázka- vyžádala jsem si výsledky krve a hodnoty jsou v příloze. Je tam napsáno hraniční, znamená to, že je to jen lehce zvedlé? Dokáže někdo posoudit tyto hodnoty?

Budu to brát i svému gynekologii.

Moc díky a přeji štěstí všem snažilkám :kytka: :kytka:

jo, dyt máš i vpravo normy. Prostě imunolog zakrtá 150 hodnot nějakýhch imunologických laboratorních hodnot. Pří 2% chybovosti ti čistě statisticky 3 vyjdou jako chybné, ikdyž jsou fakticky v normě. Ty máš hodnoty prakticky blížící se normě. Ale na něco to hodit musí, tak žeknou, že je to kvuli NK. Faktem je, že to nikdo neví. Takové „něco“ se najde vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
25.3.22 13:33

@Lama Lama ano děkuji, já to spíš myslela tak že ženy, které se s tím delší dobu setkávají dokáží třeba porovnat s jak velkou odchylkou byly ony diagnostikovány a třeba se podělit o příběh, zda se početí povedlo…
Normy mi právě oproti pravému sloupečku přijdou fakt malinko zvedlé..
Děkuji ti moc za příspěvek a názor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.22 14:36

@Púpava 91 Ja mela treba hodnoty na trofoblast na 33%,coz bylo hoodne. A bez lecby to neslo. Velmi kratce napsano-prelecila jsem se, sla do IVF a povedlo se na prvni pokus. Po 2 letech, opet nk bunky vysoke, opet prelecena a ivf ani prirozene se nezadarilo, az po ockovani na covid se zadarilo prirozene, ale v 11tt ZT. Udelala si dobre, ze to chces prelecit, i kdyz ty vysledky nejsou az tak silene, ale ja bych do ivf taky nesla bez toho maxima, co pro to muzu udelat. Drzim palce, at mas za 6 tydnu vysledky uz super. Jako ze pravdepodobne budou :)

• Citovat
  • Nahlásit
74
25.3.22 14:48
@Anonymní píše:
@Púpava 91 Ja mela treba hodnoty na trofoblast na 33%,coz bylo hoodne. A bez lecby to neslo. Velmi kratce napsano-prelecila jsem se, sla do IVF a povedlo se na prvni pokus. Po 2 letech, opet nk bunky vysoke, opet prelecena a ivf ani prirozene se nezadarilo, az po ockovani na covid se zadarilo prirozene, ale v 11tt ZT. Udelala si dobre, ze to chces prelecit, i kdyz ty vysledky nejsou az tak silene, ale ja bych do ivf taky nesla bez toho maxima, co pro to muzu udelat. Drzim palce, at mas za 6 tydnu vysledky uz super. Jako ze pravdepodobne budou :)

Děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat