"Nko" na pololetí z 5 předmětů v 9tř.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kucera03
Nováček 1 příspěvek 18.01.18 01:14
"Nko" na pololetí z 5 předmětů v 9tř. lze to dopsat?

Dobrý den mám na pololetí „Nko“ z 5 předmětů na ZŠ (9tř.) skrz absenci. Budu se hlásit na učeliště. Lze se po ukončení pololetí nějak dopsat ty známky abych byl kvalifikován a nepromítlo se to na příjmáni? Předem děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 01:21
@Kucera03 píše:
Dobrý den mám na pololetí „Nko“ z 5 předmětů na ZŠ (9tř.) skrz absenci. Budu se hlásit na učeliště. Lze se po ukončení pololetí nějak dopsat ty známky abych byl kvalifikován a nepromítlo se to na příjmáni? Předem děkuji za odpovědi

Co? Jako zfalšovat vysvědčení? Nebo tomu nerozumim :( Asi budeš muset opakovat ročník, ale jsou tu i úči, tak ti třeba poradí. :think:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 18.01.18 05:13

Daji ti termin, do kdy si znamky doplnis, zpravidla to byva do konce unora, ale muze se to lisit. A jakmile znamky dozenes, dostanes normalne vypis z vysvedceni. Jestli musis vysvedceni prilozit k prihlasce, tak at rodice na stredni zavolaji a vysvetli, ze ho dodate pozdeji. A doporucuju se co nejdriv domluvit s uciteli, kdy se muzes nechat vyzkouset. A priste se na takove veci ptej ve skole a ne tady :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 06:03

Máš odloženou klasifikaci. Do kdy, to ti řekne třídní učitelka. Jinak u nás, pokud to není problémový žák, učil se i přes nemoc a známky se snažil!!! doplnit si ihned po návratu do školy, tak se dělá maximum proto, aby v devate třídě klasifikace posunuta nebyla. To ale nejspíš není tvůj případ. Vím, jací žáci chodí na ucnak a proc tam jdou. Jestli to neklas. jsou čtyřky a pětky…tak potěš… Taky učitelka. :?

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 2942 příspěvků 18.01.18 06:15

Mě by zajímalo jakýma myšlenkovýma pochodama se kluk z 9.třídy (15 let?) zaregistruje na emiminu a vloží dotaz.

vokishka
Extra třída :D 11902 příspěvků 18.01.18 06:24
@debra.morgan píše:
Mě by zajímalo jakýma myšlenkovýma pochodama se kluk z 9.třídy (15 let?) zaregistruje na emiminu a vloží dotaz.

Nechodi do skoly, proto ma tolik neklas. A tezce se nudi :mrgreen:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 2942 příspěvků 18.01.18 06:41
@vokishka píše:
Nechodi do skoly, proto ma tolik neklas. A tezce se nudi :mrgreen:

nechodi do skoly, to i pochopim, já taky chodila za školu na gymplu, sama si psala omluvenky… ale jak se kluk v puberte dostane na emimino, to fakt nevim :nevim:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 18.01.18 08:02
@Anonymní píše:
Máš odloženou klasifikaci. Do kdy, to ti řekne třídní učitelka. Jinak u nás, pokud to není problémový žák, učil se i přes nemoc a známky se snažil!!! doplnit si ihned po návratu do školy, tak se dělá maximum proto, aby v devate třídě klasifikace posunuta nebyla. To ale nejspíš není tvůj případ. Vím, jací žáci chodí na ucnak a proc tam jdou. Jestli to neklas. jsou čtyřky a pětky…tak potěš… Taky učitelka. :?

To miluju :lol: vyucenych bude ubývat. Samej ekonom a Ing., ale az nebudou pokrejvači a lidi, co umí pořádný řemeslo nevim, jak si poradíme díky debilnímu školství, který učí všeobecný bláboly o tom, jaký typ nožiček ma krtek 8o nikdo nic neumí, ale titulu a pseudooboru je čím dál víc 8o a uz vubec intelekt nesouvisi se znamkama 8o :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 08:20
@Kucera03 píše:

N není 5. Je to jen odložená klasifikace. Na učební obory obecně není nával. Berou i ze „zvláštní“ školy. Pokud budeš mit za 5 tak budeš opakovat ZŠ, ale se 4 tě vezmou na učební obor všemi deseti. Bohužel dnes jsou čtyřkaři i na gymnáziu…

S N tě prezkouší, pokud dostaneš za 5 budeš ještě mít termín na opravky až když z nich budeš mít za 5 tak opakuješ ročník. Pokud za 4 tak učební obor ????

KristynaStej
Stálice 92 příspěvků 18.01.18 09:09

Teda nevím ale ucnaky neberou se 4 ze všech nebo poloviny předmětů. Přítel musel mit nejhůř 3! A řekla bych, že je uplne jedno, zda je člověk nějak extra vystudovaný nebo ne.

Podej si žádost do konce února, po dopsani testu atd ti dají výpis se známkami.
Ne vždy muže za Nko student.

Lucinka1986
Kecalka 327 příspěvků 18.01.18 09:21
@Hedvikaaa píše:
To miluju :lol: vyucenych bude ubývat. Samej ekonom a Ing., ale az nebudou pokrejvači a lidi, co umí pořádný řemeslo nevim, jak si poradíme díky debilnímu školství, který učí všeobecný bláboly o tom, jaký typ nožiček ma krtek 8o nikdo nic neumí, ale titulu a pseudooboru je čím dál víc 8o a uz vubec intelekt nesouvisi se znamkama 8o :lol:

Přesně tak. A docela mě zaráží, že něco takového může napsat učitelka. Asi by se měla nad sebou zamyslet, protože její oblíbenci s jedničkami a VŠ jí nic neopraví a dokonce ani odpadky nevyvezou.Je mi za ní hanba..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 09:32

@Hedvikaaa já bych taky brala, kdyby na ucnaky chodili aspoň trojkari a na maturitní obory vyznamenání. A vis jak vy to uvítaly ucnaky a střední školy? :lol: ale prostě, když vezmou na střední s maturitou i čtyřkaře…tak co chceš dělat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 09:39

A děvčata pletete se…dnešní čtyřky a pětky jsou v naprosté většině ne o neschopnosti se něco naučit, ale o absolutní lenosti a neochotě vůbec něco ve škole dělat. O totální nepřipravenosti, která se promítá do všech předmětů.
Taky učitelka.

Lucinka1986
Kecalka 327 příspěvků 18.01.18 09:43
@Anonymní píše:
@Hedvikaaa já bych taky brala, kdyby na ucnaky chodili aspoň trojkari a na maturitní obory vyznamenání. A vis jak vy to uvítaly ucnaky a střední školy? :lol: ale prostě, když vezmou na střední s maturitou i čtyřkaře…tak co chceš dělat?

Nedivím se, že píšete jako anonym, protože za takové řeči by se musel každý normální člověk stydět. Pokud si myslíte, že známky jsou hodnocením člověka jako takového, jeho šikovnosti a prosazením v oboru jím vybraném, tak jste hloupá.

sagina
Kelišová 7432 příspěvků 18.01.18 10:12
@Anonymní píše:
S N tě prezkouší, pokud dostaneš za 5 budeš ještě mít termín na opravky až když z nich budeš mít za 5 tak opakuješ ročník. Pokud za 4 tak učební obor ????

to asi ne, ne? s pětkou v pololetí se ročník neopakuje, prostě je za pět. eventuelně by se ročník opakoval, až kdyby ta pětka byla i na konci roku (i přes reparát), ale opakování devítky ředitel školy nemusí povolit, pokud vím.

@Kucera03 rodiče o tvé neklasifikaci vědí? sama mám dítě aktuálně v devítce, a kdyby hrozilo něco podobného, už bych sama zjišťovala a nespoléhala se na to, že si informace zjistí dítě samo, zkus se poradit s nimi. co můžeš udělat ty - na škole určitě máte výchovného poradce, teď v devítce mívá na starosti právě věci spojené kolem volby střední školy. ten by měl být v obraze, na tvém místě bych za ním zaskočila a poprosila ho o informace, měl by ti u mět poradit.

jinak zeptat se dá i na škole, na kterou se chystáš, ale tam bych zatím na sebe zbytečně neupozorňovala. přihlášky na SŠ je nutné odevzdat do 1.3., myslím, že to platí i pro obory bez maturitní zkoušky (učňáky). máš tedy ještě měsíc na to, aby ses ve škole nechal přezkoušet a doplnil si klasifikaci, známky pak budou na vysvědčení doplněné. pravidla pro přezkoušení je potřeba si domluvit s učiteli předmětů, kde ti známky chybí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama