No poo - bylinné prášky

19.4.21 12:17

No poo - bylinné prášky

Pěkné dopoledne,

Používáte bylinné prášky - amla, cashi, kaštan, neem, shikakai, lopuch, bringhraj a další?

Jaké bylinky vyhovují vašim vlasům? Jak často vlasy myjete? Barvite vlasy (přírodní, konvenční)? Jaký je váš věk? Děkuji za zkušenosti.

Já necelých 30, barva vlasů vlastní, používám všechny bylinky ( směsi si míchám a střídám), vlasy myjí cca 1*týdně, někdy použiji k mytí žitnou mouku. ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68963
19.4.21 12:35

Nebarvím, prášek nepoužívám, meju ob den nebo denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31255
19.4.21 12:51

Jsem konzerva a používám poo. Ale trochu jsi mě navnadila. Ať žije reklama… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3524
19.4.21 14:25

Jedu spíš low poo, používám amlu jako kondicioner a mým vlasům dost prospívá. Vlasy mám tmavě hnědé, nebarvim, nesedivim, věk 37 :-) Přemýšlím, že zkusím i jiné prášky. Když jsem zkusila bez šamponu umýt vlasy jen tou amlou, byly vlasy hned mastné. Myju 2×-3× týdne podle toho, jak moc cvičím :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
19.4.21 14:44

Nepoužívám, nezkoušela jsem, nedávno jsem teprve poprvé zkusila marocký jíl a přijde mi super, takže dokud ho mám, myji teď s ním, ale myji i nadále žitnou moukou (nebo kváskem), žloutkem, to jsou přeci jen věci, které jsou vždy doma dostupné. Myji cca 1* za 7 až 10dní, barvím, no barvím, asi jednou za cca půl roku, nějak to nehlídám -podle pocitu, si dávám zábal přírodní hennou(přichystaný nastudeno). Věk 40, dlouhé vlasy, na nopoo jsem 4 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat