No virtuální měření velikosti Astratex

31
3.5.19 15:59

No virtuální měření velikosti Astratex

Ahoj, chtěla bych si zakoupit podprsenku na Astratex, ale má velikost před prvním dítětem byla 75B, tak jsem se nechala virtuálně změřit a prý velikost 80 E, dá se tomu věřit? Kupovala jste si některá takhle podprsenku, že vás měřila ta aplikace? A seděla vám podprsenka? Děkuji za odpověď. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12494
3.5.19 16:04

Většinou to sedí, ale ne vždycky. Některý podprdy pruží víc a některý míň. Já mám podle jejich kalkulačky 80F, ale vždycky objednávám i velikost 85E, abych mohla vyzkoušet. Ze dvou třetin mi sedí jejich velikost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
3.5.19 16:11

Děkuji, tak ja si snad raději někam zajdu, kde mě změří a poradí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4680
3.5.19 16:24

@katyi měření mi nesedí.
Každopádně na Astratexu můžeš objednat klidně xx podprsenek, v klidu vyzkoušet a třeba všechny vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
3.5.19 16:25

Pokud jsi z Prahy, tak jdi do Chaton.cz vede to kozi baba Konarovska a ta ma ty kozy fakt v merku ve voku…

a za sebe na velky prsa doporučuju podprsenku Andorra od Simone Perele. Sedi mi velikost a vybiram a dokupuju uz jen jednotlive barvy, momentalne mam 4 stejne kusy, jen jinak barevne… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
587
3.5.19 16:43

Já jsem s Astratextem spokojená. Naměřilo mi to mnohem více než jsem dřív kupovala (kupovala jsem 80 C a oni i naměřili 80E). První várku jsem vrátila a vzala o písmeno menší, S vrácením nebyl žádný problém. Od té doby kupuji podprsenky jen tam a maximální spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5183
3.5.19 16:49

@katyi já u nich potřebuji minimálně o číslo menší obvod než je doporučení, většinou mi sedí 80 F/G ale vždycky koupím třeba 8 podprsenek s menšími i větší košíčky, vyzkouším a druhý den vrátím co nesedlo. Nejhorší byl nákup po prvním porodu to jsem měla nákup snad za 10 tisíc protože se mi po těhotenství rozšířil hrudní koš (předtím jsem měla obvod 75) a já neměla jedinou podprsenku která by se nezařezávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
3.5.19 17:04

Ahoj, já si kupovala vždy 75C, u nich mi vyšlo 75F. Objednala jsem si teda naprosto vysmátá na prodejnu v Kotvě “testovací” vzorek a nakonec mi sedla lépe 75E, ale myslím, že je to tím, že jsem se v jednom parametru podcenila. A jsem naprosto spokojená, teď teprve vidím, že jsem předtím měla malou velikost… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4742
3.5.19 18:22

Mně to teda nesedělo. Mám košíček o dvě písmena větší, než podle aplikace. A hlavně velice záleželo na modelu podprsenky. Měla jsem tři ve stejném čísle a každá seděla jinak, jednu jsem dokonce ani nezapla přes obvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16893
4.5.19 08:21

@katyi spíš záleží na střihu podprsenky, ale jinak celkem sedí jejich výpočet.
Nejdůležitější je obvod, ten si přeměř, pod prsy a odečti 5 cm. Např. já mám pod prsy 75cm a podprsenky musím kupovat 70cm, protože jinak obvod leze a časem se také podprsenka povolí. Můžeš zboží vrátit, tak to zkus ;)

celkem slyším chválu i na TIMO, mají taky kalkulačku , větší košíčky a velký výběr velikostí. podívej se, jestli nemáš prodejnu ve svém městě . porovnej obě firmy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12835
20.5.19 13:44

Zdravím maminky (i ty budoucí), :mavam:

posílám dotazník pro těhotné a maminky o speciálním spodním prádle. Po odeslání stránka vygeneruje kód na 250 Kč na nákup v eshopu Astratex.

Děkuji a přeji hezký týden,
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.19 13:46

@admin kod je nad nejakou sumu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
20.5.19 13:53

@katyi kupovala jsem kojici podprsenku a spokojenost take podle virtualniho meresia sedi perfektne. Take jsem z toho mela strach ale jelikoz meli akce a kamaradky okolo byly spokojene tak jsem ji taky vyzkousela a fakt super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1664
20.5.19 15:34

Ahoj tak já jsem ten případ kterýmu kalkulačka absolutně nesedla. Pořizovala jsem již 3 podprsenky různých střihu a materiálu a žádná mi nesedla. Podle jejich výpočtu mám mít 80/F což je šílený číslo ale věřila jsem jim. CHYBA. Všechny jsem vrátila a nakonec jsem na jejich web stránkách hledala v tabulce velikostí a podle toho mám mít 85/A-B což tedy perfektně sedí. Za mě je ta aplikace na nic. :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3549
17.1.20 21:01

Prosím o radu, tam je doručení zdarma? A vrácení taktéž zdarma? Uvažuji, že si objednám 2 velikosti a jednu potom vrátím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama