No virtuální měření velikosti Astratex

Napsat příspěvek
4636
19.1.20 12:04
@Mallorka píše:
@mau-mau počkej, ale 80 C je menší než 80 D, ne?

Jo, je. Myslela jsem, jako že ta moje korekce jejich výpočtu byla málo, že jsem málo ubrala. Tak jsem ubrala ještě víc a dobrý :palec: Kamarádce taky kalkulačka Astratex vychází jako úlet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 14:19
@mau-mau píše:
Jo, je. Myslela jsem, jako že ta moje korekce jejich výpočtu byla málo, že jsem málo ubrala. Tak jsem ubrala ještě víc a dobrý :palec: Kamarádce taky kalkulačka Astratex vychází jako úlet :nevim:

Mně tam vyšlo 75F. Takovou jsem nikdy nezkoušela. :nevim: Nebo možná zkoušela, ale neseděla mi.

• Nahlásit
  • Citovat
3544
19.1.20 21:08
@Anonymní píše:
Mně tam vyšlo 75F. Takovou jsem nikdy nezkoušela. :nevim: Nebo možná zkoušela, ale neseděla mi.

Mne 75 E a přitom i 85 mě skrti. Už jsem rozhodnuta objednat 3 nebo 4 a zbytek vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 06:58
@Mallorka píše:
Mne 75 E a přitom i 85 mě skrti. Už jsem rozhodnuta objednat 3 nebo 4 a zbytek vrátit.

Já teda mám některou 75, některou 80, záleží na typu. Jakože te škrtí a potřebuješ 85? Kolik máš obvod? Mne by 85 spadla. :nevim: Vyhovuje mi spíš D nebo E, zase záleží na typu. A nejvíc je varianta, že mi nevyhovuje nic.

• Nahlásit
  • Citovat
16860
20.1.20 15:32

Holky, změřte se pod prsy a odečtěte 5 cm ;-) já naměřím 75cm, musím kupovat obvod 70 jinak nesedí (časem se povolí)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 18:25
@Káťa19 píše:
Holky, změřte se pod prsy a odečtěte 5 cm ;-) já naměřím 75cm, musím kupovat obvod 70 jinak nesedí (časem se povolí)

To mi sedí, ale velikost košíčků ne.

• Nahlásit
  • Citovat
3544
23.1.20 19:06

Ahoj holky, tak jsem si objednala 4 podprsenky. 2 ve velikosti, co si kupuju a 2 podle nich. A světě div se, ta dle nich mi padne, sedne a konečně konečně neskrti. Zbytek jsem vrátila. Určitě objednám znovu.

Dekuji za radu ohledně obvodu a kosicku, vždy jsem si myslela, že se kupuje větší ne menší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4636
28.1.20 21:36

@Mallorka no, tak hlavně, že jsi spokojená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 21:40

@katyi Mně podprdy od Astratexu sedí, jsem na tom dost podobně, dřív jsem si kupovala 75B a pak mi spočítali 65E. Ale každý výrobce je přece jenom trochu jiný i u nich, takže ne vždy mi seděla na 100%. Jednou jsem měla cestu do Prahy a objednala jsem si jich hodně a vyzkoušela to tam na prodejně a to bylo super. Ale už od nich kupuju opakovaně a když nesedí, tak to můžeš bezplatně vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11862
30.1.20 07:45

Teď mají v Astratexu dopravu zdarma a výprodeje ;)
Já si tam došla jednou osobně, nechala jsem se namerit a objednávám podle toho.
Teď bych potřebovala zamerit znovu.3mesice bekojim, tak je to znát :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama