Noc jen s tatínkem

Anonymní
11.4.17 11:35

Noc jen s tatínkem

Ahoj holky, za měsíc mám termín a plánuji jak vše bude, mám možnost si přivydělávat 1-2× týdně na noční osmihodinové směně 22-06. Tak se chci zeptat od kolika měsíců vydrží miminko jen s tatínkem doma jednu až dvě noci týdně? Vím že dopředu člověk neví jakého spáče bude mít ale zajímají mě zkušenosti druhých. Neplánuji tento přivýdělek dřív jak za 6 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

277
11.4.17 11:37

Ahoj… ja ani nechodila do prace, ale pritel, kdyz bylo male 14 dni tak s ni spaval 2× tydne jen proto abych se vyspala. Takze pokud dite nebude extra brecici a tata to s nim bude zvladat, tak ano… budou si budovat vztah a dite nebude zavisle jen na matce:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.17 11:39

@hihi22 :) já doufám že bude spinkat celou noc a třeba ani nepozná že jsem někde byla :D

• Nahlásit
  • Citovat
24410
11.4.17 11:40

Tak dost záleží na tom, jestli budeš kojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14537
11.4.17 11:42

Rekla bych, ze tak od 2 tydnu, kdyz se tatinek s novou situaci zzije a nauci se vsechny potrebne ukony typu: prebalit, nakrmit, uspat nosenim.

Je tedy zapotrebi hned od prvniho dne chlapa „nesetrit“ a delit se s nim o povinnosti. Pokud bude mit trosku strach, ze nevi a ze by nechtel miminku ublizit, tak delat veci spolecne, aby videl, ze to nic neni a ze kdyby potreboval poradit nebo rychle s necim pomoct, tak jses po ruce. Jak si zvykne, tak by to melo byt uz OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19162
11.4.17 11:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, za měsíc mám termín a plánuji jak vše bude, mám možnost si přivydělávat 1-2× týdně na noční osmihodinové směně 22-06. Tak se chci zeptat od kolika měsíců vydrží miminko jen s tatínkem doma jednu až dvě noci týdně? Vím že dopředu člověk neví jakého spáče bude mít ale zajímají mě zkušenosti druhých. Neplánuji tento přivýdělek dřív jak za 6 měsíců.

Tak to záleží, zda budeš kojit případně jak často v noci, jak velký bude dítě mamánek a prsoholik, jaký bude mít dítě s otcem vztah a jestli bude otec schopen zvládnout i případné krizovky typu zuby, kdy k dítěti (a zda) dorazí separační úzkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
11.4.17 11:43

Ahoj, taky záleží, jestli budeš kojit.. Některé děti v noci vyžadují mléko, jiné spí celou no :nevim: Nebo by sis pak musela odsávat, a tatínek by musel krmit flaškou. Jinak si myslím, že to je v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
11.4.17 11:44
@Anonymní píše:
@hihi22 :) já doufám že bude spinkat celou noc a třeba ani nepozná že jsem někde byla :D

Když budeš kojit, tak se obávám, že si všimne :lol: Hele být tebou, tak si opravdu nic moc neplánuji, třeba pak budeš mít problém se od dítěte byť jen nachvilku odpoutat ty. Takže je to opravdu individuální a počkala bych, co bude až bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.17 11:44

@Pipet když bych kojila tak jsem si říkala že vždy na tu jednu až dvě noci dám flašku s mojim mlíčkem.

• Nahlásit
  • Citovat
11.4.17 11:45

Kojila jsem oba kluky v noci co tři hodiny ještě v osmi měsících ;) takže u nás sci-fi. Tolik odstrikavat by se mi nechtělo a taky manžel by byl úplně ko z práce a pak tohle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.17 11:45

To máš pravdu, radši si teda počkám jak vše bude :)

• Nahlásit
  • Citovat
14537
11.4.17 11:46
@Anonymní píše:
@Pipet když bych kojila tak jsem si říkala že vždy na tu jednu až dvě noci dám flašku s mojim mlíčkem.

ja teda nekojim, ale co jsem slysela, tak nektere deti kdyz okusi flasku, nechteji pak prso.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
11.4.17 11:46
@Anonymní píše:

No jo, jenže - některé kojené děti flašku nechtějí. Jiné si zvyknou na lahev a nechtějí prso. Moje prsa třeba odmítala „pustit“ mlíko odsávačce, jen miminu.
Tohle nenaplánuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19162
11.4.17 11:47
@Anonymní píše:

Tak dítě Ti flašku vůbec nemusí chtít, opačný extrém je, že pak už nebude chtít prso, Další věc je, že se Ti nemusí vůbec podařit něco odstříkat (i když mlíka budeš mít dost) a co budeš dělat na té noční šichtě s napumpovanýma bolavýma prsama? Budeš mít možost je jít alespoň jednou odstříkat?
Jako nic bych i na pevno neplánovalo. Ono i to dítě může jeden týden spát jak dudek a další se Ti 5× za noc vzbudit a dožadovat se maminky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
11.4.17 11:52
@Svistice píše:
Tak dítě Ti flašku vůbec nemusí chtít, opačný extrém je, že pak už nebude chtít prso, Další věc je, že se Ti nemusí vůbec podařit něco odstříkat (i když mlíka budeš mít dost) a co budeš dělat na té noční šichtě s napumpovanýma bolavýma prsama? Budeš mít možost je jít alespoň jednou odstříkat?
Jako nic bych i na pevno neplánovalo. Ono i to dítě může jeden týden spát jak dudek a další se Ti 5× za noc vzbudit a dožadovat se maminky.

S tím musím jen souhlasit. Taky bych si nic neplánovala.. Ono je to dost složité. No, z vlastní zkušenosti vim, že to děti poznají, že maminka není u nich.. Mají prostě na to neuvěřitelný cit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama