Noční a denní krem na mastnou a smíšenou pleť?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teri18
Stálice 82 příspěvků 21.06.19 21:46
Noční a denní krem na mastnou a smíšenou pleť?

Hezký večer všem, je tu zde někdo kdo má taktéž smíšenou a mastnou plet a doporučil by mi krem, který zmatní pleť, zároveň hydratuje a neucpával póry? Něco o mně: je mi 18, od 14 jsem trpěla na akné střední formy, momentálně muzu rict, že sem tam dva tri pupinky, jinak pleť hladká bez akné, bohužel mi zůstaly flíčky, ale zpět k tomu co jsem chtěla napsat, dle mého názoru mam mastnou a smíšenou plet, večer se namažu krémem na tuto pleť a rano se strašně lesknu na čele, nose, bradě a kolem nosu, přitom když odsaju maz, na některých místech mi pleť i šupinatí a je sucha proste. Přes den make-up nenosim, ale davam si pudr na sjednocení pleti, i přesto nekolikrat denne musím odsávat kapesníkem maz, i když se vecer nenamažu kremem(na noc používám od ziajy okurkovým krem na mastnou a smíšenou plet) a mam na sobě pouze lehké mléko kterým se odlicuji(excipial hydrolotio) tak se i tak rano lesknu, o něco méně ale porad.. byla jsem par let zpět u kosmetičky, ta mi řekla, ze mam plet suchou a kvůli tomu se masti, že je vysušena, tak jsem používala krémy na suchou plet, a rano se leskla i tak..poraďte prosim :D

Reakce:
maciikk74
Povídálka 16 příspěvků 21.06.19 21:52

Zkus Nivea čisticí pleťové mléko(růžové), krém voní a pleť se mi po něm výrazně zlepšila. Nebo taky kokosový olej z dmka, ten je zase hodně mastný, ale pleti pomáhá. ;)

Cheriffka
Kecalka 379 příspěvků 21.06.19 23:45

Zakladem je vzdycky spis spravne a dusledne cisteni rano i vecer, nez to rovnou vse dohanet kremama. Zmatnit by te mohlo tonikum, pak spravne dohydratovat serem (kdyz nepocitam stravu, spanek a piti) a pak az resit krem. Doporucuju spis kremy bud z lekarny, nebo z jine, ty drogerkove mi spis vzdy nadelaly velkou paseku. Stahnout denni nanos necistot a potu jen mlekem a placnout na to krem neni vzdy to nejlepsi ;)

Uživatel je onlinebaimoli
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 22.06.19 06:41

Mám také problematickou pleť. Nejlepší je používat nedráždivé produkty. Myju se kvalitním mýdlem, používám na dočištění pleťovou vodou - nedráždivou, žádnej Johnson and Johnson, teď má např. Biodermu, výborné zkušenosti mám s Garnier (pro citlivou pleť), růžovou Niveu někdy používám i jako krém, je lehoučká a nedráždí, krémy lehké ale ne gelové, např. základní Avenne, neparfémovaný. Hlavně bych si vícekrát denně umývala obličej a nanesla pudr znova, dělá to zázraky.

Váš příspěvek
Reklama