Noční bolest levé ruky od 30. týdne. Co pomůže?

12
24.2.16 20:24

Noční bolest levé ruky od 30. týdne. Co pomůže?

Ahoj Všichni,
od 30. týdne mě trápí noční bolest ruky vystřelující až do hlavy. Nemůžu kvůli tomu celé noci spát a přes den jsem pak nepoužitelná. Zažil to někdo? Můžou to být karpály?
Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19410
24.2.16 20:26

Měla jsem něco podobného, pomůže porod, vydrž :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
24.2.16 20:29

Tak to bude ještě spousta probdělých nocí:)A zmírňovalo to aspoň něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19410
24.2.16 20:33

@cyprise pomáhal mi hodně hořčík a ten je super i na křeče :pankac: držím palce, at je brzy líp :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
24.2.16 20:34

Bohužel jen porodit. Mela jsem v obou rukou, spala jsem se studenými hadry na zápěstí, budila se bolesti několikrát za noc, pres den mi brnel prostrednicek, prstenicek a malicek. Luxus.
Dle lékaře je na vine zadrtovani vody v organismu, s tím spojené otoky, ktere utlacuji nervy v karpalnich tunelech (vevnitř, ruce jsem otekle nijak extra nemela, ale prstynky jsem musela sundat, to je fakt)

Po porodu to okamžitě odeznělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
24.2.16 20:37

Já si dnes aspoň pro pocit koupila fixovací ortézu tak snad trochu splní účel:) Jinak otoky nemám, jen ta ukrutná blbá bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
24.2.16 20:42

@cyprise nezbude nez vydržet :? Já některé noci i prosedela v koupelně a mela ruce pod tekoucí studenou vodou, ale to už bylo ke konci, 41.tt už jsem byla přesvědčena ze prsty nikdy fungovat nebudou :D hned druhy den po porodu jsem byla úplně v euforii, ze me už ruce neboli :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
24.2.16 20:46

Pomůže fakt porod :-) Měla jsem mravenčení i celé dny, prsty jsem necítila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
24.2.16 21:08
@cyprise píše:
Ahoj Všichni,
od 30. týdne mě trápí noční bolest ruky vystřelující až do hlavy. Nemůžu kvůli tomu celé noci spát a přes den jsem pak nepoužitelná. Zažil to někdo? Můžou to být karpály?
Simona

nech si udelat kompletni mineralogii z krve chybi ti nejaky mineral ;)

• Citovat
  • Upravit
2973
24.2.16 21:58

Jak píšou holky výše, pomůže jen porod. Musíš vydržet, i když je to hnus, mám to ještě v živé paměti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
24.2.16 22:02

Zkus najít dobrého fyzioterapeuta, který má zkušenosti s tejpováním, není to všespásné, ale může ti to aspoň trochu ulevit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
24.2.16 22:04

Zkusím, zítra jdu na těhotenskou masáž tak se hned poptám. Děkuji:) Jinak se už na porod těším, když ta bolest přejde:)))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
24.2.16 22:10

@cyprise Díky za diskuzi :) Jsem 27 tt a poslední dobou to mám podobně, v noci mám křeče, mravenčení do levé ruky, vždycky to musím rozhýbávat. Zrovna ráno jsem přemýšlela, jestli kvůli tomu k doktorovi, ale moc se mi nechtělo. A jak to tak vypadá, nezbývá, než vydržet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.16 22:52

(prosím zachovat anonymitu nebo vymazat)
Přála bych ti, aby to po porodu odeznělo. Já jsem to však měla už půl roku před porodem a trvalo to ještě půl roku po porodu, bohužel. Syndrom karpálních tunelů to nebyl (i když příznaky stejné). Byla jsem již na mnoha vyšetřeních a závěr byl čekat, až to odezní. Nakonec to tedy skutečně odeznělo. :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama