Noční buzení miminka

230
7.1.20 08:12

Noční buzení miminka

Ahoj maminky,
dcera 5m, se mi po uspání +- 20:00 probudí za 30min, dám zpátky dudlík a za dalších třeba 40min se probudí zas, dnes do půlnoci byla vzhůru asi pětkrát. Mám zásadu, že do půlnoci utiším v postýlce, poté nakojím (hlady se mi nebudí, zkoušela jsem ji nakrmit i dřív a výsledek stejný, buď nechtěla, nebo se i tak probouzela). Do rána pak ještě jednou, dvakrát nakojím a mezi tím ještě tak 4× vstávám, abych ji utišila. Občas se jen vrtí, nebo povídá, tak ji nechám, že třeba usne, ale vždy se dovrtí do bdělosti a začne plakat, tak jdu a otočím ji třeba na bok, nebo vrátím dudlík. Dnes jsem si ji zkusila vzít do postele. Výsledek stejný. Zdá se mi, že ještě horší. Navzájem se rušíme. Zlehka pomáhá bílý šum, ale nechci ho mít zaplý celou noc. Není to na palici? :zed: :mrgreen: Pomohlo vám na to něco? Pití heřmánkového čaje, nebo třeba éterické oleje? Aaa nebo mám hold smůlu a budu muset tohle období přečkat? :pocitac: :mrgreen: Ráno to beru sportovně, když se tu na mě ten zázrak směje, ale v noci to je na sebevraždu :poblion: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8739
7.1.20 08:53

@Lenny.prochazku asi ji neco nevyhovuje. Ja mam dceru take 5 měsíců a spí od deseti do sedmi. Zkusit chladnější prostředí, min obléct, spací vak, změnit místo na spaní (blbá zóna) nebo proč nedat na noc kaši z tvého mléka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4535
7.1.20 09:04

Jsme na tom stejně, pětiměsíční holka a pekelné noci. Ale u nás to. budou asi zuby. I normálně spí strašně, ale to.je kvůli kojení, chce pořád jíst, nic jiného ji neuklidní. Musíš zjistit, co ji vadí. Teplo, zima, hlad, plná plinka… U nás pomohlo víc přikrýt, teď má. zase období, kdy chce min přikrýt. Taky pomáhá nenechat úplně probrat, hned, jak se začne probouzet, snažím se uklidnit dudlem, hlazenim a tak, když nepomáhá soupmu to prso, ale vše ještě před tím, než se úplně probere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
7.1.20 22:17

Holky… U mas rocni a jsem vzhuru taky porad…takze asi vydrzet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
8.1.20 07:37

Někdy je škoda, že z dětí nejdou vyndat baterky. Aspoň na noc :lol:
Tak jsem vypla topení, dala jiný spací vak a pred spaním zapálila aromalampu s levandulí, no nebylo to nejlepší, ale buzení míň a pláč žádný. Uvidíme, co přinese další noc.. vyděržaj :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.20 14:33

@Térouš mate stesti bych spis rekla a doufam za vas, ze se to nezmeni :) kazde mimco to ma jinak, nas maly do 3 mesicu se budil jednou, od 4-7 mesice treba i sestkrat :zed: a ted v osmi mesicich zas jen jednou, a to mu ted jdou zuby :nevim: :mrgreen: zkouset lze ledacos, ale taky to nemusi byt, ze mimcu neco vadi, proste je budive a hold nelze jinak nez vydrzet :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8739
8.1.20 23:04

@Brevnovanka88 to je moje třetí dítě a vždy jsem právě touto metodou dospěla k celonočnímu spánku. ;)

Příspěvek upraven 10.01.20 v 00:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
9.1.20 02:13
@Térouš píše:
@Brevnovanka88 to je moje třetí dítě a vždy jsem právě touto metodou dospěla k celoročnímu spánku. ;)

Přijď k nám domů :kytka: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8739
10.1.20 00:13
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu