Noční buzení na přebalení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 16.02.10 08:28
Noční buzení na přebalení

Naše malá to má tak trochu jinak. Poslední dobou nepotřebuje v noci vůbec jíst, stačí jí si občas cucnout čaje a mlíko odmítá. Přesto se budí min. 3× za noc a mě se zdá, že vyžaduje ne krmení, ale přebalení. Používám Pampers Sleep&Play, jsem s nima spokojená, plínka je po rozbalení sice naducaná, ale na povrchu suchá, tak nevím, jestli malé nevadí právě ten objem mezi nožičkama. Zkoušela jsem i jiný plínky (Háppy, Huggies), ale bylo to ještě horší, pročůrávala se skrz.
Poradíte?

Reakce:
BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 16.02.10 08:35

Některé děti jsou na to citlivější… Helenku nějaká plenka naprosto nezajímala, Mareček je větší „cíťa“, přebalujeme každou chvíli… Ale v noci teda zatím vydrží.
Jedině mne napadá, jestli by nepomohlo zkusit ne jiný druh, ale o číslo větší velikost plínky?

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 16.02.10 08:37

ahojky, tak zkus vyzkoušet ještě jiné plenky. Nám vyhovují jen Pampers Active Baby nebo Huggies Premium - je to sice dražší varianta, ale v akcích se to dá. Nám přestali vyhovovat Sleep and play, jakmile jsme začali s masozeleninovýma příkrmama - tak mě je malá vždy prokadila. :-(

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.10 08:40

Na noc používám Pampers premiumcare. Jsou drahé jako pr…, ale zase jediná vydrží celou noc jedna, ostatní jsem musela přebalovat, takže výsledně to vyjde na stejno. Taky mi přijde, že gel v nich tolik nenaboptná, ale nevim to jistě, jen dojem. Objem nemůžu srovnat, protože žádná jiná do rána nevydržela.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 16.02.10 08:48

O číslo větší teda nevím, už teď máme velikost 4. V Huggies classic i čtyřkových Háppách se pročůrá až do spacího pytle po max. třech hodinách, takže musím nejen přebalit, ale i převlíct. :zed:
A ty Premium Care - to je teda pálka… 8-o

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 16.02.10 08:56

to je stejně zvláštní, že v noci tak čurá - nebo jsme zvláštní my:-) protože naše malá má po 12 hodinovém spánku plenku méně načuranou než za 3 hodiny přes den.
Mně Premium Care nepřišly lepší - snad jen jemnější povrch.

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 16.02.10 09:09

mě malá v noci taky hodně čůrá a zkoušela jsem kde co a pomohly až tesco plínky ale jedině o velikost větší, vše ostatní pročůrala. Přes den má normálně č. 3 ale na noc č.4 a funguje to bezvadně :wink: Ale ona se teda nebudí ani když je pročůraná :roll:

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.10 09:17
Bersaba píše:
O číslo větší teda nevím, už teď máme velikost 4. V Huggies classic i čtyřkových Háppách se pročůrá až do spacího pytle po max. třech hodinách, takže musím nejen přebalit, ale i převlíct. :zed:
A ty Premium Care - to je teda pálka… 8-o

Mě právě Huggies pročural v noci po 4 hodinách, tj 3 Huggies na noc vyjdou dráž než 1 P. premium, navíc není pročůráno avyspím se. Ale to bude dítě od dítěte. Jiný tvar zadku, jiná plenka vyhovuje. Jinak to noční čůrání - náš kluk v noci děsně futruje. Teda „jen“ 2×, ale vždycky obě prsa a vytáhne úplně všechno, ikdyž jsou děsně nalitý.

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 16.02.10 09:36

Huggies Classic se nám taky neosvědčily, ale Huggies Premium jsou super. Ale taky nejsou nejlevnější.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 16.02.10 09:41
neczuz píše:
Mě právě Huggies pročural v noci po 4 hodinách, tj 3 Huggies na noc vyjdou dráž než 1 P. premium, navíc není pročůráno avyspím se. Ale to bude dítě od dítěte. Jiný tvar zadku, jiná plenka vyhovuje. Jinak to noční čůrání - náš kluk v noci děsně futruje. Teda „jen“ 2×, ale vždycky obě prsa a vytáhne úplně všechno, ikdyž jsou děsně nalitý.

Jak jsem psala, Jája noční jídlo v zásadě odmítá, ale když se probere úplně do čila, musím jí uspat lahví s čajem (teda, já tomu říkám čaj, ale je to vlastně voda s pár granulkama fenyklovýho HIPP čajíku), nic jinýho nepomáhá. Takže za noc dá v průměru tak čtvrt litru.

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.10 09:41

Premium na den jsou nejlepší, ale na noc :zed: , bez šance. Clasic jsem radši ani nezkoušela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >