Reklama

Noční buzení na přebalení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 16.02.10 08:28
Noční buzení na přebalení

Naše malá to má tak trochu jinak. Poslední dobou nepotřebuje v noci vůbec jíst, stačí jí si občas cucnout čaje a mlíko odmítá. Přesto se budí min. 3× za noc a mě se zdá, že vyžaduje ne krmení, ale přebalení. Používám Pampers Sleep&Play, jsem s nima spokojená, plínka je po rozbalení sice naducaná, ale na povrchu suchá, tak nevím, jestli malé nevadí právě ten objem mezi nožičkama. Zkoušela jsem i jiný plínky (Háppy, Huggies), ale bylo to ještě horší, pročůrávala se skrz.
Poradíte?

Reklama

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14918 příspěvků 16.02.10 08:35

Některé děti jsou na to citlivější… Helenku nějaká plenka naprosto nezajímala, Mareček je větší „cíťa“, přebalujeme každou chvíli… Ale v noci teda zatím vydrží.
Jedině mne napadá, jestli by nepomohlo zkusit ne jiný druh, ale o číslo větší velikost plínky?

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 16.02.10 08:37

ahojky, tak zkus vyzkoušet ještě jiné plenky. Nám vyhovují jen Pampers Active Baby nebo Huggies Premium - je to sice dražší varianta, ale v akcích se to dá. Nám přestali vyhovovat Sleep and play, jakmile jsme začali s masozeleninovýma příkrmama - tak mě je malá vždy prokadila. :-(

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.10 08:40

Na noc používám Pampers premiumcare. Jsou drahé jako pr…, ale zase jediná vydrží celou noc jedna, ostatní jsem musela přebalovat, takže výsledně to vyjde na stejno. Taky mi přijde, že gel v nich tolik nenaboptná, ale nevim to jistě, jen dojem. Objem nemůžu srovnat, protože žádná jiná do rána nevydržela.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 16.02.10 08:48

O číslo větší teda nevím, už teď máme velikost 4. V Huggies classic i čtyřkových Háppách se pročůrá až do spacího pytle po max. třech hodinách, takže musím nejen přebalit, ale i převlíct. :zed:
A ty Premium Care - to je teda pálka… 8-o

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 16.02.10 08:56

to je stejně zvláštní, že v noci tak čurá - nebo jsme zvláštní my:-) protože naše malá má po 12 hodinovém spánku plenku méně načuranou než za 3 hodiny přes den.
Mně Premium Care nepřišly lepší - snad jen jemnější povrch.

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 16.02.10 09:09

mě malá v noci taky hodně čůrá a zkoušela jsem kde co a pomohly až tesco plínky ale jedině o velikost větší, vše ostatní pročůrala. Přes den má normálně č. 3 ale na noc č.4 a funguje to bezvadně :wink: Ale ona se teda nebudí ani když je pročůraná :roll:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.10 09:17
Bersaba píše:
O číslo větší teda nevím, už teď máme velikost 4. V Huggies classic i čtyřkových Háppách se pročůrá až do spacího pytle po max. třech hodinách, takže musím nejen přebalit, ale i převlíct. :zed:
A ty Premium Care - to je teda pálka… 8-o

Mě právě Huggies pročural v noci po 4 hodinách, tj 3 Huggies na noc vyjdou dráž než 1 P. premium, navíc není pročůráno avyspím se. Ale to bude dítě od dítěte. Jiný tvar zadku, jiná plenka vyhovuje. Jinak to noční čůrání - náš kluk v noci děsně futruje. Teda „jen“ 2×, ale vždycky obě prsa a vytáhne úplně všechno, ikdyž jsou děsně nalitý.

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 16.02.10 09:36

Huggies Classic se nám taky neosvědčily, ale Huggies Premium jsou super. Ale taky nejsou nejlevnější.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 16.02.10 09:41
neczuz píše:
Mě právě Huggies pročural v noci po 4 hodinách, tj 3 Huggies na noc vyjdou dráž než 1 P. premium, navíc není pročůráno avyspím se. Ale to bude dítě od dítěte. Jiný tvar zadku, jiná plenka vyhovuje. Jinak to noční čůrání - náš kluk v noci děsně futruje. Teda „jen“ 2×, ale vždycky obě prsa a vytáhne úplně všechno, ikdyž jsou děsně nalitý.

Jak jsem psala, Jája noční jídlo v zásadě odmítá, ale když se probere úplně do čila, musím jí uspat lahví s čajem (teda, já tomu říkám čaj, ale je to vlastně voda s pár granulkama fenyklovýho HIPP čajíku), nic jinýho nepomáhá. Takže za noc dá v průměru tak čtvrt litru.

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.10 09:41

Premium na den jsou nejlepší, ale na noc :zed: , bez šance. Clasic jsem radši ani nezkoušela.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >