Noční buzení okolo roku

141
5.4.20 22:15

Noční buzení okolo roka

Maminky ja spis tak pro info :) ale nás malej ma skoro 10mesicu, stále plné kojen. V noci se mi stále budi někdy i 5-6 někdy 2-3 to jsou ty lepší noci ???? a fakt pije ne ze by jen dudal. Zajímalo mě kdy a jak ste začali děti odnaucovat v noci nejíst? Nebo ste je nechali..podotýkám ze není dudlikovy typ, nemáme ani jeden zub a ani Přes den tomu spaní moc nedá (max 2h)..nechápu kde bere tu energii ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1269
5.4.20 23:02

Kolem roka to bylo nejhorší, u obou. Nechala jsem je podle potřeby a starší se odstavil v 13 měsících, mladší někdy v 16. Bude líp (a přijdou zuby, noční můry… :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
5.4.20 23:32

Dcera má 16 měsíců a pořád se mi alespoň 2× v noci budí. Spí s námi v posteli a tak mě to nijak neomezuje “vezme” si kdy chce a já o tom skoro kolikrát nevím. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
6.4.20 09:32

Synovi je rok, zubu ma 10. Od narozeni spi s nami v posteli, takze se proste prisaje, kdy potrebuje. Odnaucovat ho nemam v planu nic, protoze nocni kojeni neni ani tak zalezitost jidla jako kontaktu. Neni to jako nahradit flasku s UM za flasku s vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
6.4.20 15:30

Dceři bude za tři týdny rok, stále kojim a budi se tak 5-8× za noc. Čím je starší, tím je její spánek horší, žádný zlepšení. Občas jsem z toho trochu zoufalá, ale vím, že věčné to trvat nebude. Taky nemám v plánu to odnaučovat, necham to vše na přirozeném odstavení a tak…známá mi rikala, ať udělám tu vyrvavaci metodu, že jim od té doby syn spí celou noc, ale i to je dle vědeckých výzkumů nepřirozeně, není to dobře ani pro vývoj mozku. Stále čekám na lepší zítřky s tim spánkem. Až se bude dcera budit třeba 2-3× za noc, budu to považovat za luxusní noc. Tak moc se těším, až přijde noc, kdy se vyspím v kuse. Pokud to budu ještě umět :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama