Noční kojení 4 měsíčího miminka

40
21.5.21 05:29

Nocni kojeni 4 mesicniho miminka

Ahoj maminky🙂 mam doma 4 mesicni holcicku a posledni cca 2 tydny chce v noci furt prso, pritom se doposud budila jen 1×-2× za noc. Ted chce kazdou hodinu a pul. Pres den ji pritom staci kazde 3-4 hodiny. Nevite co to muze byt? Jsem rano mrtva :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19804
21.5.21 05:39

Je to úplně normální, spánek se vyvíjí. Co bylo dřív je jedno, nehledej za tím žádný vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22455
21.5.21 06:22

Klasika, dětem se spánek neustále mění. Já to řešila tak, ze sem proste spala bez trička a syn se mnou v posteli a když měl hlad, tak se sam obsloužil a kolikrát mě ani nevzbudil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
21.5.21 08:18

Úplně normální, v tomhle věku to může být spánková regrese, spánek miminka se mění. Ale to je pořád něco, pak bude hůř spát, protože zuby, vývojové skoky, růstové spurty… zkus přes den odpočívat, pokud ti mimčo spí, úklid ti neuteče. Pokud "jen nakojíš a spíte dál, není moc co řešit, zase budou lepší noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
21.5.21 09:20

Mám stejně starého kluka a on se takto budí pořád poslední týden. Ale zase u něj byl dřív běžný interval min. 3 za noc kojení. Nicméně když procitne po půl hodině od předchozího kojení, prso nedávám. Chvíli hudruje a zaspi to. U dcery jsem to neřešila a odměnou mi bylo neustále buzení. Jenže ta takto blbnula až od 10.mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
21.5.21 12:37
@Bára Be píše: Úplně normální, v tomhle věku to může být spánková regrese, spánek miminka se mění. Ale to je pořád něco, pak bude hůř spát, protože zuby, vývojové skoky, růstové spurty… zkus přes den odpočívat, pokud ti mimčo spí, úklid ti neuteče. Pokud "jen nakojíš a spíte dál, není moc co řešit, zase budou lepší noci.

Přesně tak, může to být regrese. Taky je otázka, jestli ji uspavas kojením nebo jestli usíná sama. Regrese (změna z „dětského“ spánku na „dospelacky“) by měla za pár týdnů přejít :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
21.5.21 13:12

Dekuji vsem 🙂 hold to budu muset nejaky cas vydrzet :D
@Makola usina vecer sama, ale v noci vytuhne u prsa :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1940
21.5.21 18:49

Je to opravdu normalni. Spanek i potreba kojeni se hrozne meni. Asi te nepotesim, ale muj kojeny syn by od leta 2020 az ted do odstaveni skoro v roce a pul vzhuru treba 10× za noc. A to jsem teprve byla mrtva :mrgreen: mam pocit, ze zenska vydrzi vse a vzdy muze byt hur :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat