Noční kojení - horor, přes den ok

590
21.3.17 09:17

noční kojení - horor, přes den ok

Ahoj, potřebuji poradit. syn 5,5m. zatím jen kojený. přes den piju kojící čaje, kojím po cca 3 hodinách - to je bez problémů. večer okolo 20 hod - to už začíná u toho pokřikovat a plakat - přijde mi, že mu to moc neteče… v noci se budí 2-3× a to tedy u toho pláče, vzteká se, občas si prdne, přijde mi, že pořádně netáhne a pak se vzteká… Moje otázka - nevím jak podpořit to noční kojení, respektive jak ho zlepšit, aby bylo „bezproblémové“ jako přes den..
Mám ještě 5 letou, kterou to občas vzbudí - a to se mi moc nelíbí…
děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

12251
21.3.17 09:36

Zaujalo me, ze to zacina vecer. Mam skoro 3mesice starou holcicku, ktera ma tak trosku uplakane vecery. Nejdriv jsem si myslela, ze jsou to prdiky nebo ze nemam mliko. Ono to tak dost vypadalo, vrhne se na prso, jednou dvakrat popotahne, zacne se mlit, zaplace a znova…kdyz je to zle, parkrat si to zopakuje a pak se to premeni v nonstop plac. Jenze jsem zjistila, ze je jen unavena. Kdyz ji v teto fazi dam do postylky, usne snad do minuty. Je pravda, ze s usinanim v postylce nema zadne problemy, tak je to reseni jednoduche. Nevim jak to zapada do toho, jak se chova tvuj syn, jen jsem chtela rict, ze takove to chovani co silne pripomina „nemam dost mlika“ muze byt treba jen unava. Jestli je treba vecer uz hodne unaveny, v noci ho budi brisko (Sab simplex)… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
21.3.17 10:01

No, já jsem nekojila ale v tom věku se nám dělo něco podobného, dočetla jsem se, že to je tím, že ten malý mozeček neumí v klidu zpracovat všechno co se za den stalo a má z toho takovou úzkost :) hodně pomohlo zabalit i ruce i nohy od zavinovacky nebo nejak podobne jako do svěrací kazajky a tulit se :)

• Nahlásit
  • Citovat
888
21.3.17 10:43

Mám skoro čtyřměsíční dítko a i když kojim, večer dávám umělé mléko. Malá se mi právě taky trhá od prsu a řve, ale u nás je to tím, že večer prostě mléko nemám. Pokud malá dostane přes den umělé mléko, protože nejsem nablízku, večer pak kojim a spí taky. Prostě mi jedno mléko denně chybí: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10444
21.3.17 10:44

Myslím, že se nebudí hlady, spíš má teď hodně podnětů (obě moje děti se v tomto věku začaly v noci hodně budit) a neumí je moc zpracovat. To by odpovídalo i tomu, že moc nepije, spíš chce jen uklidnit. Pro klid tvé duše mu můžeš zkusit dát už na noc kaši (pokud máš pocit, že se budí hlady, třeba to pomůže), ale myslím, že nepomůže. Jestli na to máš síly, zkus po nějakém tom nočním kojení ještě prsa odsát/odstříkat a od toho se můžeš odpíchnout - pokud mléko poteče, pak tě syn spíš použil jako dudlík než krmení ;) Já osobně bych mu dala dudlík a svou blízkost, a kojila až nejdřve po těch 3h, spíš i později, ale to je jen můj názor, chápu i odpůrkyně dudlíků a omezování kojení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama