Noční kontrakce (poslové) po 3min

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Z_eba
Stálice 55 příspěvků 09.07.19 12:50
Noční kontrakce (poslové) po 3min

Ahoj,
Prosím zda má někdo podobné zkušenosti… už opravdu nevím, co kdy a jak.. :(
Včera večer jsme jeli pro krvácení do porodnice, kde nález na čípku byl na 1cm. Krvácení dle dr bylo kvůli postupu a přípravě cest, vše ok. Jen jak se tam dívala a kontrolovala, odstartovala mi okamžitě kontrakce po 3minutách. Krásně potom naměřili na monitoru… nicméně nás poslali dom a kontrakce sílily, stejný interval cca 5h, koupel nepomáhala, nic… už jsem nevěděla co s tím. Kdyby byly kontrakce kratší, asi bychom jeli, ale pořád jsem se bála, abychom tam zase nejeli jen tak… pak ty kontrakce (poslové) ustaly. Teď je mám po nevyspalé noci občas tak 2-3× do hodiny. Měl někdo z vás něco podobného? Jak poznám, že už opravdu rodím? Kontrakce byly hodně silné, že jsem nemohla ani mluvit, myslet, nic… myslela jsem, že je to ono…
pokud někdo měl, do kdy jste od tohohle porodily? Díky moc… už začínám vyšilovat nevyspáním…
btw 38+6 a přesně před týdnem to stejné a pak jsem měla týden klid.

Přečtěte si článek: Kontrakce před porodem. Jak je poznat a zvládnout?

Reakce:
vedma007
Kecalka 163 příspěvků 09.07.19 12:58

Něco podobného jsem měla u první dcery. Pravidelné kontrakce v 39tt, které ustaly po příjezdu do porodnice. Poslali mě domů. Asi týden na to znova (to už jsme tedy nejeli a vyčkávali), zase ustaly a rozjelo se to znovu další den v noci, jeli jsme při kontrakcích po 3 min (máme to do porodnice 5 minut) a už to bylo ono, v 4:30 ráno se malá narodila. Bylo to náročné, ale celkově na ten porod vzpomínám v dobrém :) Zkus teď spát co to jde, ať nabereš sílu.

Z_eba
Stálice 55 příspěvků 09.07.19 13:00

Právě jak jsou ty kontrakce hned po 3 minutach tak nevim zda a kdy jet… :( ted je klid, ale dalsi takovou noc bez vysledku uz nezvladnu… doufam ze kdyz uz tak uz. Diky

vedma007
Kecalka 163 příspěvků 09.07.19 13:02

Jo a já si pak teda v době, kdy to podruhé vypadalo na „planý poplach“ s malou snažila povídat. Ujistila jsem ji, že už je všechno připravené, že se na ni moc těšíme a že by teda jako už mohla vylézt. Asi to zafungovalo :mrgreen:

Z_eba
Stálice 55 příspěvků 09.07.19 13:03

To mu říkám už dva týdny :joy: a nechce se mu nikam… pacholek

Štrample obecná
Kecalka 495 příspěvků 09.07.19 13:09

Mám to hodně podobně, jsem asi o týden méně než ty. V noci docela pravidelné kontrakce (poslové), přes den sem tam tvrdnutí. Hodně mě bolí pohyby mimča, každé boulení vyvolá tvrdnutí. Taky jsem po dnešní noci jak přejetá parním válcem. Odpoledne jdu na monitor, tak jsem zvědavá, co mi řeknou. První porod mám vyvolávaný, takže jsem ze stavu bez bolestí přešla okamžitě do velmi silných kontrakcí a teď nevím, co je už začínající porod a co jen poslové. Držím palce, ať je brzy prtě venku. Já bych ráda ještě těch pár dní počkala, aby se „dopeklo“, ale pokud už se mu chce teď, bránit mu nebudu ;)

Z_eba
Stálice 55 příspěvků 09.07.19 13:12

No mně na monitoru skákaly ty kontrakce mezi 60-80 intenzity (ze 100)… a rekla mi na to PA, ze si to vsugerovavam :joy: tak asi mela pravdu no… tak jsem zvedava co ti rekne, my jdeme ve ctvrtek… minuly tyden mi rekla ze to byly poslove a ze proste mam sprchovat, ze to prejde :joy: preslo houby po sprse…

lafelay
Kecalka 174 příspěvků 09.07.19 13:22

Dva dny před porodem jsem měla opravdu silné poslicky. Nespala jsem, nejedla jsem a celé dva dny byla nalozena ve vaně, to aspoň trošku pomohlo (v porodnici mi řekli, že porod to ještě není). Třetí den ráno to už nešlo vydržet, byla jsem unavená a interval mezi bolestmi byl pravidelný. I přesto jsem porodila až po půlnoci a to ještě s oxytocinem.

Z_eba
Stálice 55 příspěvků 09.07.19 14:03

Takže myslíte, že když se už něco malinko na čipku v noci dělo, že to nebude třeba trvat další týden? :zed:

Váš příspěvek
Reklama