Noční můra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Trianna96
Nováček 2 příspěvky 04.03.19 17:16
Noční můra

Ahoj holky, máte některá z Vás zkušenosti se špatným spaním. Jsem ve 26tt a už přibližně 3 týdny jsem se pořádně nevyspala já ani přítel. Každou noc mám nějakou noční můru. Vždycky pak buď brečím, když se probudím nebo křičím. Stává se to také někomu?

Reakce:
luciie88
Kecalka 105 příspěvků 04.03.19 17:19

V těhotenství jsem měla neustále noční můry, psychika je vlivem hormonů rozhozená, to přejde, užívej těhotenství :kytka:

Lucí_123456
Stálice 52 příspěvků 04.03.19 17:25

Já mám teda noční můry jen občas, 1× za 3 týdny cca… ale zase mi přijde že od tý doby co jsem těhotná tak že nemůžu usnout, případně se pořád budím a hážu sebou :D
ale prý je to normální, holt hormony no …

PetuleS1
Stálice 85 příspěvků 04.03.19 17:47

Jsem ve 25tt a taky je mám, dneska dokonce jak z hororu 8o :roll: spát pořádně nemůžu taky :roll: a to jsem byla extra spáč :lol:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9553 příspěvků 04.03.19 18:18

Já mám celkově v těhotenství hrozně živé sny, někdy to ani není noční můra, ale i tak mě to vzbudí a říkám si co to zas bylo :roll: do toho malej kope, kolikrát mám pocit, že má v děloze trampolínu, tak to spaní taky moc nepřidá a pár týdnů už lezu jako zombie, zivam kudy chodím a jak si chvilku lehnu třeba k filmu tak usínám :zed:

Váš příspěvek
Reklama