Noční můra v těhotenství

74
24.5.16 09:35

Nocni mura v tehotenstvi...

Dobre rano holky, chtela bych se zeptat tehulek taky se vam obcas zdaji tak desne sny o potratu? Me se dneska zdal sen ze jsem zacala krvacet sla jsem na wc a normalne ze me ten plod vysel ven…a vsude hrozme moc krve…jsem v 7 tydnu tak jsem z toho dost takova nervozni :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2055
24.5.16 09:43

Jj, zrovna nedavno- zdalo se mi, ze jsem porodila dvojcatka. Byly moc malinky, hodne nedonoseny a doktori je nechali u me na prsou umrit :,(
Nevim, proc se mi to zdalo. Cekam jedno mimco a jsem v 36.tt :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
24.5.16 09:46
@Zorbas píše:
Jj, zrovna nedavno- zdalo se mi, ze jsem porodila dvojcatka. Byly moc malinky, hodne nedonoseny a doktori je nechali u me na prsou umrit :,(
Nevim, proc se mi to zdalo. Cekam jedno mimco a jsem v 36.tt :nevim: :zed:

@Zorbas ono to treba nic neznamena jo, ale hrozne to zdeota jeste venku takove po casi na prd a je to hned…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1188
24.5.16 09:55

@Giguli jsem taky v 7 tt a minuly tyden se mi zdalo na chlup to stejny co popisujes.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kacik1988
24.5.16 09:58

Měla jsem hrozné sny při druhém těhotenství, pro příklad zdálo se mi že tohle miminko co čekám se narodilo ve 28.tt, hrozně maličké a nevěděli jsme jestli vůbec přežije a do toho dilema, jestli být s miminkem v nemocnici 60 km od domova, nebo doma s tříletou dcerkou, která mě taky ještě potřebuje.
Pak zase že dcerka šla poprvé do školky (šla v září 2015, tohle se mi zdálo vloni zjara) a nejdřív byla v pohodě, ale pak začala brečet že mě chce a učitelka jí řekla, že maminku nezavolá a že maminka si pro ni nepřijde protože ji nechce… Tak chudinka hrozně plakala a učitelka ji ještě seřezala :,(
Další, že si přítel našel jinou ženskou, vykašlal se na mě a bylo mu jedno, co bude se mnou i s dětma, hlavně že má dvacítku…
A takyy, že jsme byli na výletě a přítel tam potkal jeho kolegu z práce a kamaráda od dětství. Bavili jsme se všichni úplně v pohodě, a najednou ten kamarád vytáhl pistoli, do přítele 3× střelil a zabil ho.
Ale v prvním těhotenství ani jeden špatný sen, nevím jestli to bylo tím že poprvé jsem dost odpočívala co podruhé s dcerkou nešlo, jinak se to neumím/vysvětlit…

• Nahlásit
  • Citovat
24199
24.5.16 10:01

@Giguli asi takhle, pokud těhotenství nemá dopadnout takhle v začátku, tak nedopadne a sny na to nemají vliv. Podvědomě se bojíš potratu a proto se ti o něm zdá. Kdybych se měla řídit svými sny, tak mám život jak blbým filmu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
24.5.16 10:07

Me se v prvním těhotenství zdálo jen o usekanych rukách, nohách a potratech a skalní z okna a podobně. Hned jak jsem porodila, tak to přestalo. Teď jsem v 15 týdnů a už to zase začíná. A to nemáme televizi a na kriminálky ani nic podobného nekoukame, nevím, kde to hlava bere :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24816
24.5.16 10:07

Když jsem byla před sedmy lety touto dobou těhotná, tak se mi zdál ve 22 tt sen, že mi doktorka řekla, že s jedním miminkem je něco špatně, ale že neví konkrétně co :nevim: Nechala jsem to být, ale když jsme šli ve 25 tt na ultrazvuk s dvojčátky, tak nám řekla mudr.,že jedno miminko už nemá srdeční aktivitu :zed: :,(No, bohužel to asi byla nějaká předtucha, jak už ted vím. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15931
24.5.16 10:43

Tak v době těhotenstvích (obou) se mi sice sny o potratu nezdály, ale zato jsem měla sny se smrtí - jakoukoliv. Jednou to bylí pár, který měl úplně stejné auto v jakém jsem jela já s dětmi (tenkrát jsem čekala své první dítě, v autě jsem měla už dvě děti, starší dceru, mladšího syna - nyní to tak opravdu mám), jiný sen byl, že mi umřel manžel a já v den jeho pohřbu rodila apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
24.5.16 10:49

Me se zdal sen uz uplne na zacatku o potratu pak klid a predevcrirem o uz mrtvem mě tatinkovi ze ozil a nikdy se mi nic takoveho nezdalo a dneska tohle…sileny sny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1667
24.5.16 11:31

Mívám občas skoro úplně stejné noční můry. Také že krvácím i to co popisuješ ty zakladatelko. Asi to je v těhotenství hodně časté, hold pracuje podvědomí - strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
24.5.16 11:34

Nj noční můry jsou u mne klasika, ale já vriskam ze spaní i jako netehotna :mrgreen: nedělala bych si s tím těžkou hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
24.5.16 14:06
@Giguli píše:
Dobre rano holky, chtela bych se zeptat tehulek taky se vam obcas zdaji tak desne sny o potratu? Me se dneska zdal sen ze jsem zacala krvacet sla jsem na wc a normalne ze me ten plod vysel ven…a vsude hrozme moc krve…jsem v 7 tydnu tak jsem z toho dost takova nervozni :-(

víš, kolikrát jsem ve snu rodila a házela dítě např do kontejneru, no šílený.. a neboj, nikdy jsem to neudělala.. ani jiné horory se nestaly.. prý je to v těhotenství normální :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama